İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Nur Gülşan: Sakarya olarak birlikte güçlüyüz

AK Parti Sakarya Milletvekili Aday Adayı Nur Gülşan, Sakarya’da bulunan basın meslek kuruluşları ve ulusal basın temsilciliklerini ziyaret etti.

AK Parti Sakarya Milletvekili Aday Adayı Nur Gülşan, çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. 16 ilçede AK Parti teşkilatları ile bir araya gelerek yoğun bir süreç geçiren Gülşan, ardından ise Sakarya’da bulunan Sivil Toplum Kuruluşları ve dernekleri ziyaret etmişti. Gülşan son olarak ise Sakarya’da görev yapan basın meslek kuruluşları, haber ajansları, ulusal basın temsilcilikleri ve şube müdürlüklerini ziyaret etti.

MESLEK KURULUŞLARI VE TEMSİLCİLİKLER

Gülşan, Sakarya Gazeteciler Birliği Başkanı Müjdat Çetin, Sakarya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Sezai Matur, Anadolu Ajansı Sakarya Bölge Müdürü Yücel Velioğlu,  Nasıl Bir Ekonomi Gazetesi Sakarya Temsilcisi Hasan Coşkun ve Basın İlan Kurumu Sakarya Şube Müdürü İbrahim Çorbacı’yı ziyaret ederek aday adaylık sürecini değerlendirdi ve karşılıklı fikir alışverişinde bulundu.

BASINA TEŞEKKÜR

Sakarya basının nitelikli yayınlarla kendinden her zaman söz ettirdiğini ve son derece önemli olduğunu kaydeden Gülşan, “Bugün çok değerli basın mensuplarımızla bir araya geldik. Tüm basın mensubu arkadaşlarımızı temsilen hem kendilerinin üye olduğu meslek kuruluşlarının değerli başkanları ile hem de ulusal basın temsilciklerini ziyaret ettik. Ayrıca Basın İlan Kurumumuzu da ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi aldık. Sakarya olarak basınımız, STK’larımız, kurumlarımız ile hep birlikte daha güçlüyüz. Değerli gazeteci dostlarımıza üstlendikleri kamu görevi ve Sakarya’mızın gelişimi için gösterdikleri çabadan ötürü teşekkür ediyorum” dedi.

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın