İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Nuray Sağıroğlu Serdivan’da

AK Parti Sakarya Milletvekili Adayı Nuray Sağıroğlu seçim çalışmaları kapsamında, Serdivan ilçesinde ziyaretlerde bulundu.

Güne ilk olarak AK Parti Serdivan İlçe Teşkilatını ziyaret ederek başlayan Sağıroğlu, burada teşkilat mensuplarıyla sohbet etti. Nuray Sağıroğlu, daha sonra SKM programı kapsamında Bahçelievler İlkokulunda ki öğrencilerin hazırladığı programa katılım sağladı. Daha sonra Bahçelievler mahallesinde bulunan pazarı gezen Sağıroğlu, burada esnafları tek tek ziyaret edip, esnaf ve vatandaşların sorunlarını dinledi.

Kadınlarımız Destan Yazıyor
Serdivan ilçesinde bulunan 2 tane tekstil atölyesini ziyaret eden Sağıroğlu, burada çalışan bayanlara hitaben ; “Artık kadınlarımız iş hayatlarında destanlar yazıyor, bütün çalışma alanlarında kadınlarımızı görebiliyoruz. Kadınlarımız iş hayatlarında yaptığı çalışmaları ve başarıları yazıya dökebilir, bu yazılar diğer kadınlarımıza ışık olabilir” dedi.

Gençlerimiz Siyasette Yer Almalı
Esentepe mahallesinde hasta ve taziye ziyaretlerinde bulanan Nuray Sağıroğlu, aynı mahallede birde ev toplantısı gerçekleştirdi. Son olarak gençlerle bir araya gelen Sağıroğlu, “Gençlerimiz her zaman siyasette yer almalı.Geleceğin siyasetçileri sizler olacaksınız.Kurucu Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan gençliğe en büyük örnektir.Kendisi Gençlik kollarından başlayıp Cumhurbaşkanlığı makamına kadar yükselmiştir.”dedi.