Op.Dr.Cevdet İzmirli “Sakarya’ya sırtını dönen vekil olmayacağım”

AK Parti Sakarya Milletvekili Aday Adayı Op.Dr.Cevdet İZMİRLİ Sakarya Engelliler ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Bülent Dik ve Yönetim kurulu üyelerini  ziyaret etti.
AK Parti Sakarya Milletvekili Aday Adayı Op.Dr.Cevdet İZMİRLİ yürüttüğü seçim çalışmaları kapsamında Sivil Toplum Kuruluşları  ziyaretlerini sürdürüyor. Sakarya Engelliler ve Yardımlaşma Derneğinde  çok  sıcak  karşılanan İZMİRLİ burası  benim  evim  dedi.
Sakarya Engelliler ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Bülent Dik  “ Sakarya  Milletvekilleri  bundan  önce  Şunu yapacağım  bunu  yapacağım  diye   vaat  rekoru  kırdılar.Beş  yıl  oldu  kapımızı açmayan vekillerimiz  var. Bu  seçimlerden  önce  Sözleşme  yapacağımız.Seçim  sonrasıda  takipçisi olacağım .Sakarya  ilini  en  iyi tanıyan  ve  o  ilde  yaşayanlar tarafından  en iyi tanınan kişisiniz.Sakarya  Halkının  abisisiniz. Donanımlısınız. Milletvekili  olduğunuzda  Halka  sırtına  dönmeyecek karakteriniz  var.İnşallah  vekil olarak  sizleri  göreceğiz.Bundan Sakarya  Kazanacak.Çıktığınız  Yolun  sonu  hayırlar getirsin”dedi.
Op.Dr.Cevdet İZMİRLİ” Hep birlikte el ele, gönül gönüle yeni ve daha güçlü Türkiye yolunda, her zaman daha ileri gitmek gayretinde dualar ile birlikte çalışacağız çalışacağız çalışacağız inşallah.Yüce Rabbimiz ve Halkımız bizimle olduktan sonra dünya vız gelir evelallah. Hedef2023.
Sakaryalıyım, Sakarya’nın Toprağını  suyunu  çamurunu  özümsedim.
Sakarya’da 6 yıl Başhekimlik yaptım. Bu yıllarda birikimlerim oldu. Donanım ve birikimlerimle ülkeme fayda sağlayabilmek için aday adayı oldum. Aday Adaylığı sürecimde diğer arkadaşlarımız gibi bende çok yoğun bir çalışma içerisindeyim.
Yeni Türkiye çok önemli bir söylem ve hedeftir. Türkiye çok önemli bir yola girdi. Türkiye’nin geleceği çok güzel olacak. Türkiye’nin önündeki sorunları kaldıracağız. Yeni bir anayasa ve başkanlık sistemi getireceğiz. Türkiye’nin ekonomisinin sağlıklı ve sağlam olması için  Türkiye’nin bu istikrara ihtiyacı var. Türkiye’nin büyümesi için bu aşamaları hızlı bir şekilde aşmalı ve devam etmelidir. Bu yeni bir sisteme geçiştir. Bu önemli unsurları gerçekleştirmek için 400 vekil gerekiyor ve başaracağız. Sakarya   gerçekleri  ortada  Sakarya’ya  sırtını  dönen  vekil olmam  mümkün  değil.Yıllardan beri hizmet  ettim.Çiftçilik yaptım,Esnaf oldum.Doktor  oldum.Sakarya’lı olarak Sakaryamızı  daha  iyi  yerlere  getirmek için  Vekil olarak  hizmet  etmeliyim.Tüm  engelliler  diğer  vatandaşlarımız   gibi  birinci  sınıf  hizmet  alcaktır”dedi.