23.5 C
İstanbul

DİĞER HABERLER

Özlem Ural; ‘Birlik ve beraberlik içinde çalışmak şart’

İYİ Parti Balıkesir İl Başkanı Özlem Ural ve yönetim kurulu üyeleri Balıkesir İYİ Parti Sındırgı İlçe Başkanlığı’nın düzenlediği birlik ve beraberlik yemeğinde bir araya geldi.

Yemek programından önce ilçe başkanlığı ile başlayıp, Pazar ve esnaf ziyaretleri, Esnaf odası  Başkanı Hail Güner ile görüşen İYİ Parti Balıkesir İl Başkanı Özlem Ural İYİ Parti İlçe Başkanlarına ve yönetim kurulu üyelerine bir teşekkür konuşması yaparak teşkilatın ve partinin sürekli büyüme gösterdiğini, partiye katılımların  an be an devam ettiğini ve İyi Parti’nin yükselişini hiçbir gücün durduramayacağını söyledi.

Özlem Ural yaptığı açıklamada ‘halkımızdan aldığımız  emiri  Başımız ve  Gözümüzün üzerinde tutacağının sözünü veriyoruz’ dedi.

Özlem Ural, İYİ Parti Balıkesir İl Başkanlığı olarak ilçelerde Sivil Toplum Kuruluşları, Çarşı, Sanayi, Pazarcı Esnafı ziyaretlerinin devam edeceğini, her zaman ve her yerde vatandaşların yanında olarak yaşanan sıkıntıları gündeme getirip çözüme kavuşturulması için birlik ve beraberlik içinde çalışmanın şart olduğunu vurguladı.

 

- REKLAM -
- REKLAM -

Son Haberler

SGB’de görev dağılımı yapıldı

Sakarya Gazeteciler Birliği’nin (SGB) genel kurulu sonrasında göreve seçilen yönetim kurulu kendi arasında toplanarak görev dağılımını gerçekleştirdi.  Sakarya’da mesleki anlamda...