İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Rahmi Şengül: Erenler için durmadan, yorulmadan aşk ile çalışacağız

Cumhur İttifakı Meclis Üyesi Adayları ile bir araya gelen Erenler Belediye Başkanı Rahmi Şengül, “Biz Erenler için durmadan, yorulmadan aşk ile çalışacağız. Bunu hep birlikte başaracağımıza gönülden inanıyorum” dedi.

Erenler Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Rahmi Şengül, AK Parti İl Başkan Yardımcısı, Erenler Koordinatörü Fikret Kesim’in, AK Parti İlçe Başkanı Ömer Barik’in ve MHP İlçe Başkanı Mustafa Tamer’in katılımları ile gerçekleşen programda Cumhur İttifakı Erenler Belediyesi Meclis Üyesi Adayları ile bir araya geldi. Başkan Şengül, programda birlik ve beraberlik vurgusunda bulundu.

BİRLİK VE BERABERLİK

Toplantının açılış konuşmasını yapan AK Parti Erenler İlçe Başkanı Ömer Barik, “Çok kıymetli belediye başkanım ve adayımız, değerli Erenler Koordinatörü, değerli MHP ilçe başkanım ve değerli meclis üyesi adaylarımız. Cumhur İttifakı olarak ülkemizin her noktasında olduğunu Erenler’imizde de birlik, beraberlik ve kardeşlik hakim. Bu doğrultuda da hep birlikte çalışmaya devam edeceğiz. Cumhur İttifakı Meclis Üyesi Adaylarımızı bir kez daha tebrik ediyorum” dedi.

TEBRİK

MHP İlçe Başkanı Mustafa Tamer, “Her zaman ifade ettiğimiz gibi bu bir bayrak yarışı. Dün başka bir görevdeydik, bugün başka bir görevdeyiz. Yarın belki de başka görevler verilecek, o görevleri de en güzel şekilde yerine getirmek için çalışacağız. Bu kapsamda bize her zaman verilen görevi en güzel şekilde yerine getirmek yakışır. Bu kapsamda hep birlikte çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

ÇOK ÇALIŞACAĞIZ

Programda konuşan Başkan Rahmi Şengül, “Öncelikle Cumhur İttifakı Meclis Üyesi olarak açıklanan tüm arkadaşlarımızı tebrik ediyor, kutluyorum. Cumhur İttifakı adayı olarak 20 günü aşkın süredir sahadayız. İnşallah kalan süreçte de hep birlikte sokak sokak, cadde cadde gezecek Cumhur İttifakı olarak en yüksek oyu alabilmek için çok çalışacağız” dedi.

BİRLİKTE BAŞARACAĞIZ

Burada bulunan çoğu arkadaşımız ile 5 yıldır birlikte mesai harcadık. İnşallah aramıza yeni katılan arkadaşımız ile de birlik ve beraberlik içerisinde bize emanet edilen hizmet bayrağını en yukarılara taşıyacağız. Biz her gittiğimiz yerde hemşerilerimize söz veriyoruz. Diyoruz ki, biz Erenler için durmadan, yorulmadan aşk ile çalışacağız. Bunu hep birlikte başaracağımıza gönülden inanıyorum” dedi.

BAŞARI DİLEDİ

AK Parti İl Başkan Yardımcısı, Erenler Koordinatörü Fikret Kesim ise, “Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız ve ilçelerimizin adayları bir süredir sahada çalmadık kapı, dokunmadık gönül bırakmıyorlar. Bu kapsamda tüm kademelerimiz ile sahadayız ve Cumhur İttifakı olarak en yüksek oy ile bütün belediyeleri AK hizmetler için kazanmak istiyoruz. Her bir meclis üyesi adayı arkadaşımı tebrik ediyor, başarılar diliyorum” dedi.

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın