İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Recep Hacıeyüpoğlu’Allah yar ve yardımcımız, yolumuz açık ve AK olsun’

AK Parti Sakarya 6. Sıra Milletvekili Adayı Recep Hacıeyüpoğlu ‘Bu kutlu davada Allah yar ve yardımcımız, yolumuz açık ve AK olsun’ dedi.

AK Parti Sakarya 6. Sıra Milletvekili Adayı Recep Hacıeyüpoğlu adaylığının açıklanmasının ardından yaptığı açıklamada ‘AK Parti’de siyaset yapmak şereftir. Şahsımıza adaylığı uygun gören Sayın Başbakanımız ve parti yöneticilerimize şükranlarımı sunuyorum. Değerli milletvekili adayı arkadaşlarımızla Sakarya’da AK Parti davasını daha ileriye taşımanın mücadelesini vereceğiz. Bu bir bayrak yarışıdır. Partimizde emeği olan, hizmet aşkıyla aday adaylığını açıklayan tüm AK Partililerle biriz, beraberiz.
Bu süreçte bizlerden desteklerini esirgemeyen değerli başkanlarımıza, STK’larımıza, kanaat önderlerimize de teşekkür ediyorum. Bu kutlu davada Allah yar ve yardımcımız, yolumuz açık ve AK olsun. Değerli İl Başkanımızın da ifade ettiği gibi hedefimiz; 7 Haziran’da 7 güzel insanı Ankara’ya göndermek olacak. Bu uğurda tüm teşkilat kademelerimizle gece gündüz çalışmalarımızı sürdüreceğiz’ dedi.