İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

‘Sakarya halkı iradesini ve tercihini sandıklara yansıtmıştır’

Sakarya Sanayicileri ve İş Adamları Derneği (SASİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Onur Döver, 1 Kasım Genel Seçim sonuçlarını değerlendirdi.

SASİAD Başkanı Onur Döver yaptığı açıklamada ‘1 Kasım seçimlerinde halkımızın yoğun katılımı ile gerçekleştirilen 26.Dönem Milletvekili Genel seçimleri sonuçlanmış halkımız iradesini ve tercihini sandıklara yansıtmıştır.

SASİAD olarak, seçim sonuçlarının tüm ülkemize ve vatandaşlarımıza hayırlı olmasını temenni ediyoruz. 7 haziran seçimlerinden bu güne ülkemizde var olan hükümet kurma sıkıntıları ve beraberinde ortaya çıkan ülkemizi derin üzüntülere boğan ve kaygılara sebep olan terör olaylarının 1 Kasım seçimlerinden sonra bir an önce sonlanması ülkemizde kutuplaşmanın sona erdiği, birleştirici demokratik, hukukun üstünlüğüne inanan , sınırlarımızda cereyan eden savaş ortamından ülkemizi koruyacak sağlam bir dış politika ile kararlı bir duruş sergileyen , ülke ekonomimizin güçlenerek büyümesi için hizmetlerine devam edecek bir hükümetin görev başında olacağına inancımız tamdır.

Bu vesile ile 26.dönem milletvekili genel seçimlerinde Sakarya halkı tarafından Büyük Millet Meclisinde şehrimizi temsil ile görevlendirilen, 7 değerli Milletvekilimizin Sakarya’mız için sürdürülen başarılı çalışmalarının devam edeceğinden şüphemiz yoktur. Şehrimiz için yapılacak her türlü hizmette , şehrimizin güçlenerek büyüyen ekonomisine katkı sağlamak üzere Sakarya Sanayici ve İş Adamları olarak üzerimize düşen her göreve hazır olduğumuzu bilinmesini isteriz.

Bu duygu ve düşüncelerimle Ülkemizde kardeşliğin ve barışın hakim olduğu birlik ve beraberlik içinde sen, ben demeden kutuplaşmadan uzak umutla yaşanabilecek daha güzel bir gelecek ve ekonomik başarılar ve refah düzeyi yüksek bir Sakarya ve Türkiye ümidi ile ;Ülkemize, SASİAD ailemiz içinde yer alan tüm üyelerimize ve Sakaryalı hemşerilerimize seçim sonuçlarının hayırlı olmasını diler, iş hayatlarında üstün başarılar bol ve bereketli kazançlı günler temenni eder saygılar sunarım’ dedi.