Veri Politikası

 • DOLAR
  5,7477
  %0,51
 • EURO
  6,3537
  %0,54
 • ALTIN
  280,36
  %1,73
 • BIST
  100.237
  %-0,10
‘Sakarya tercihini hizmetten yana kullanacak’

‘Sakarya tercihini hizmetten yana kullanacak’

Sakarya Büyükşehir ve 16 ilçe belediye başkan adayları Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın katılımıyla gerçekleştirilen programla açıklandı. Aday tanıtım toplantısının ardından değerlendirmelerde bulunan AK Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem Yüce, “16 ilçe belediye başkan adayımız ile birlikte çalışarak şehrimizi daha güzel yarınlara ulaştıracağız. Sayın Cumhurbaşkanımızın da ifade ettiği gibi hemşehrilerimiz yeniden tercihini hizmet siyasetinden, gönül belediyeciliğinden […]

Booking.com

Sakarya Büyükşehir ve 16 ilçe belediye başkan adayları Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın katılımıyla gerçekleştirilen programla açıklandı. Aday tanıtım toplantısının ardından değerlendirmelerde bulunan AK Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem Yüce, “16 ilçe belediye başkan adayımız ile birlikte çalışarak şehrimizi daha güzel yarınlara ulaştıracağız. Sayın Cumhurbaşkanımızın da ifade ettiği gibi hemşehrilerimiz yeniden tercihini hizmet siyasetinden, gönül belediyeciliğinden yana kullanacaktır” dedi.

SAKARYA

AK Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem Yüce, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla gerçekleştirilen Büyükşehir ve 16 ilçe aday tanıtım toplantısının ardından değerlendirmelerde bulundu. Başkan Adayı Ekrem Yüce, bütün şehirlerin şehri olan Sakarya’da tevazu, samimiyet ve gayret ile ‘Önce Millet Önce Memleket’ diyerek Sakaryalıların hizmetkarı olacaklarını söyledi.

AK günlere kutlu yürüyüş

Başkan Adayı Ekrem Yüce, “Sayın Cumhurbaşkanımızı kardeşliğin, hoşgörünün, tevazunun şehri Sakarya’mızda ağırladık. Bu kutlu yolda Cumhurbaşkanımızla birlikte yürümenin, milletimize hizmetkar olmanın bahtiyarlığını yaşıyoruz. Nice gönüllere köprülere kurarak AK günlere doğru yürüyeceğiz. İlk günden bugüne teşkilatlarımızla, gençlik ve kadın kollarımızla, STK’larımızla, esnaflarımızla, sanayicilerimizle, üniversitelerimizle, muhtarlarımızla, çiftçilerimizle, işçilerimizle ve tüm hemşehrilerimizle Sakarya’yı ilmek ilmek dokuyoruz. İnşallah Sakarya’ya girmedik sokak, çalmadık kapı bırakmayana kadar çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.

Sakarya tercihini hizmetten yana kullanacak

Yüce, “16 ilçe belediye başkan adayımız ile birlikte çalışarak şehrimizi daha güzel yarınlara ulaştıracağız. Heyecanımız ve coşkumuzla hizmet sevdamızı Sakarya’mızın dört bir yanına anlatacağız. Sayın Cumhurbaşkanımızın da ifade ettiği gibi hemşehrilerimiz yeniden tercihini hizmet siyasetinden, gönül belediyeciliğinden yana kullanacak, şehrimizde yaşam standartları yükselecek ve bu kadim şehirde yaşamak bir özlem olacaktır” diye konuştu.

Booking.com
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Booking.com