Veri Politikası

 • DOLAR
  5,6913
  % 0,59
 • EURO
  6,3238
  % 0,90
 • ALTIN
  272,3742
  % -0,13
 • BIST
  103.072
  % 0,61
‘Sakarya’da av ve atıcılık sporu için projeler üretilecek’

‘Sakarya’da av ve atıcılık sporu için projeler üretilecek’

AK Parti Sakarya Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı Ekrem Yüce; yaklaşık 1200 üyesi bulunan Sakarya Avcılar ve Atıcılılar İhtisas Kulübünü ziyaret etti. SAKARYA Sakarya Avcılar ve Atıcılılar İhtisas Kulüp Başkanı Fadıl Kurteş tarafından karşılanan çok sayıda kulüp üyesinin katıldığı sohbette, üyeler istek ve taleplerini Başkan adayı Yüce’ye ilettiler. Kendilerinin severek yaptıkları bu sporun halk tarafından bilinmesi […]

Booking.com

AK Parti Sakarya Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı Ekrem Yüce; yaklaşık 1200 üyesi bulunan Sakarya Avcılar ve Atıcılılar İhtisas Kulübünü ziyaret etti.

SAKARYA

Sakarya Avcılar ve Atıcılılar İhtisas Kulüp Başkanı Fadıl Kurteş tarafından karşılanan çok sayıda kulüp üyesinin katıldığı sohbette, üyeler istek ve taleplerini Başkan adayı Yüce’ye ilettiler. Kendilerinin severek yaptıkları bu sporun halk tarafından bilinmesi daha yeni sahaların açılması ile ilgili talepleri dile getirdiler.

Kulüp Başkanı Kurteş; “Başkan adayı Ekrem Yüce ağabeye derneğimize olan ziyaretleri bizi çok memnun etmiştir. Bu güzel ziyaret ve sohbet için kendisine ve heyete dernek ve üyelerimiz adına çöm teşekkür ediyorum. Bizden, içimizden biri olarak gördüğümüz Ekrem bey’e çıktığı bu yolda başarılar diliyorum “dedi.

Başkan adayı Yüce, avcılarla soğuk bir kış gününde sıcak ve samimi bir sohbet gerçekleştirdi. Sohbette avcılık sporu ile ilgilenen avcılar, projelerini ve isteklerini dinleyen Başkan adayı Yüce; “Avcılık ve atıcılık aslında ata sporu ve önemli bir sportif aktivitedir. Şehrimizde bulunan av ve atıcılık sahaları ile ilgili bir fizibilite çalışması öngörüyoruz. Bununla birlikte şehrimizin gelişimine katkı sağlayacak her çalışmada yer almak istiyoruz. Bu amaçla av ve atıcılık sporu ile ilgilenen vatandaşlarımızın istekleri doğrultusunda bu sporun şehrimizde de dengeli bir şekilde gelişiminin sağlanması ile ilgili gerekli projelerin üretilmesi noktasında çalışmalar yürüteceğiz”dedi.

Booking.com
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?