İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Sakaryalıyım, Sakarya’nın Toprağını suyunu çamurunu özümsedim

AK Parti Sakarya Milletvekili Aday Adayı Op.Dr.Cevdet İZMİRLİ Sakarya Kent Konseyi ve aynı zamanda Kızılay Sakarya Şube Başkanı olan Ahmet İşgüzar’ı ziyaret etti.
 
Ahmet İşgüzar “Sakarya  ilini  en  iyi tanıyan  ve  o  ilde  yaşayanlar tarafından  en iyi tanınan kişisiniz.Sakarya  Halkının  abisisiniz. Donanımlısınız. Milletvekili  olduğunuzda  Halka  sırtına  dönmeyecek karakteriniz  var.İnşallah  vekil olarak  sizleri  göreceğiz.Bundan Sakarya  Kazanacak.Çıktığınız  Yolun  sonu  hayırlar getirsin”dedi.
 
Op.Dr.Cevdet İZMİRLİ” Hep birlikte el ele, gönül gönüle yeni ve daha güçlü Türkiye yolunda, her zaman daha ileri gitmek gayretinde dualar ile birlikte çalışacağız çalışacağız çalışacağız inşallah.Yüce Rabbimiz ve Halkımız bizimle olduktan sonra dünya vız gelir evelallah. Hedef2023.
Sakaryalıyım, Sakarya’nın Toprağını  suyunu  çamurunu  özümsedim.
Sakarya’da 6 yıl Başhekimlik yaptım. Bu yıllarda birikimlerim oldu. Donanım ve birikimlerimle ülkeme fayda sağlayabilmek için aday adayı oldum. Aday Adaylığı sürecimde diğer arkadaşlarımız gibi bende çok yoğun bir çalışma içerisindeyim.
Yeni Türkiye çok önemli bir söylem ve hedeftir. Türkiye çok önemli bir yola girdi. Türkiye’nin geleceği çok güzel olacak. Türkiye’nin önündeki sorunları kaldıracağız. Yeni bir anayasa ve başkanlık sistemi getireceğiz. Türkiye’nin ekonomisinin sağlıklı ve sağlam olması için  Türkiye’nin bu istikrara ihtiyacı var. Türkiye’nin büyümesi için bu aşamaları hızlı bir şekilde aşmalı ve devam etmelidir. Bu yeni bir sisteme geçiştir. Bu önemli unsurları gerçekleştirmek için 400 vekil gerekiyor ve başaracağız.
Toplum geleceğinin iyi olmasını istiyor eğer söylemlerimizi güzel oluşturur ve anlatırsak bunun olmaması gibi bir ihtimal yok. Gezdiğim tüm ilçeler ve köylerde samimiyetimle söylüyorum insanların isteğini hissettim. Listedeki arkadaşlarımızın hepsi değerli insanlar ve değişmeyen bir gerçek var, listeye giremesek bile listede gibi çalıştık. Bundan sonrada böyle olacağına inanıyorum. 73 arkadaşımızdan listeye giremeyenlerde girenler gibi çalışacaktır. Bu yüzden el birliği ile bunu başaracağımıza inanıyorum. Vatandaşımıza durumu anlatmalıyız, neden bu yenilikleri yapmamız gerektiğini anlatırsak biz bu yolda kesinlikle başarılı olacağız.
Şuanda Türkiye’de yapılan en büyük reform sağlıktır. Ben bu sektörün içinde 36 yıl geçirdim ve ne kadar zor şartlardan bu noktalara geldiğini görüyorum. Sağlık şaha kalktı ve çok güzel işler yapılıyor. Eskiden Sakarya’nın sıkıntıları çok fazlaydı. 300 yataklı fiziki yapısı hiç iyi olmayan bir hastane vardı. 1994 yılında 800 yataklı yeni hastane projesi üretildiğinde bende vardım. İleriye dönük yoğunluktan bahsediyorduk ve gerçek oldu. Eskiden beri düşüncem Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi ile birleştirilmesini istedim. Şuan yapılan projede budur. Sayın Zeki Toçoğlu’nun da belirttiği gibi Bin yataklı şehir hastanesi projesine destek veriyorum. Buraya yapılacak büyük bir hastane yalnızca Sakarya’ya değil tüm bölgeye hizmet edecektir. Bir çok sorun ortadan kalkacaktır. Bugün yaşanan yoğun bakım sıkıntısı da sona erecektir. Bugün bile çözülebilecek bu sıkıntıyı aşmak zor değil. Mevcut hastanelerde bu sorun fiziki olarak çözülebilecek durumda. İzmit’e yapılan sağlık yatırımları Sakarya’ya yapılacaktır ancak istemek gereklidir. Ağlamayan çocuğa emzik verilmez, eğer doğru yolu izlersek çok daha fazla yatırım yapılacaktır. Sakarya’da milletvekilleri arasında Nuri Bayar’dan sonra doktor yok. Artık şehre hizmet edecek bir sağlıkçı olması gerektiğini düşünüyorum. Sorunlarımızı taşıyacak sektörlerden temsilciler olmasını bekliyoruz. Sakaryalı hemşerilerime de bunu söylemek istiyorum, bu tarz sorunlarda desteklerimi vereceğim.”