İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Şemsettin Duman ‘Milletin parasına yazık’

Sakarya’nın Erenler İlçesi Hacıoğlu Mahallesinde incelemelerde bulunan İYİ Parti Erenler ilçe Başkanı Şemsettin Duman , ilçe Başkan yardımcıları Ahmet Ateş ve Ekrem Çoban, Hacıoğlu mahallesi Şehit Yaşar Güler caddesinde bulunan SASKİ alt yapı çalışmalarının memnuniyet verici olduğunu söylediler.

Konu ile alakalı açıklama yapan ilçe Başkanı Duman;

Açıklamasının başında Sayın Kılıç Bu ağaç budamadaki beceriksizliğinize geleceğim  fakat önceliğim Hacıoğlu Mahallesi sonrasında siz budamayı bitirin ben gerekli açıklamayı yapacağım.

Çalışmalar memnuniyet verici ancak hazır cadde komple kazılmışken yol kenarında bulunan elektrik direklerinin ucube bir şekilde durmasını çözemedim.

Yolun Genişletilmesi için direklerin kalkması ve elektrik hattının yol altına alınması gerekiyor

Yaptığım araştırmada 2,5 milyon gibi bir yük getirmektedir. Belediye bunun SEDAŞ tarafından yapılması gerektiğini ifade ederken , SEDAŞ işlemin belediye tarafından yapılması gerektiğini ifade ediyorlar ve 2,5 milyonluk kaynak yok deniliyor.

Belediye başkanına ve SEDAŞ Genel müdürüne sesleniyorum ‘’ TOPU BİRBİRİNİZE ATACAĞINIZA ÇÖZÜM ARAYIN ‘’ Eğer çözüm olmazsa yapılan bu hizmetin anlamı olmayacaktır.

Sayın Kılıç, Sayın Yüce  Selef’leriniz gibi israf ekonomisi yapmayın. Nice 2,5 milyonlar gereksiz yere harcandı.

Belediye başkanlıkları Şehr’ül Emin liktir Şehr’ül Emin seçildiyseniz layıkı ile görev yapın.

Geçmişi suçlamayın, geçmişin borç içinde belediyeler bıraktığını bilerek seçildiniz. Sizde bu borçlara israf ekleyerek yeni harcamalar yapmayın hazır açılmış olan çalışmayı bitirin alt yapıyı yapıp kapatarak tekrar , tekrar  ihalelerle kazandırmayın. Bu Milletin Parasını Savurmayın Günü Geldiğinde Bu Millet hesabını sorar.

Sizler mazeret değil Çözüm üretmeye talip oldunuz Lütfen Çözüm üretin’ dedi.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.