Veri Politikası

 • DOLAR
  5,7155
  % 0,51
 • EURO
  6,2991
  % 0,08
 • ALTIN
  275,7726
  % 1,34
 • BIST
  102.423
  % -0,63
Şener Söğüt ‘Değişim devam edecek’

Şener Söğüt ‘Değişim devam edecek’

Cumhur İttifakı ve AK Parti Körfez Belediye Başkan Adayı Şener Söğüt, SKM programı kapsamında evlere konuk oldu; Hem vatandaşları dinledi hem de projeler hakkında bilgiler aktardı KOCAELİ – Körfez Cumhur İttifakı Körfez Belediye Başkan Adayı Şener Söğüt, Seçim Koordinasyon Merkezi tarafından hazırlanan program kapsamında ev ziyaretlerinde bulundu. Hasta ve yaşlı ziyaretlerinde ‘geçmiş olsun’ diyen ve […]

Booking.com

Cumhur İttifakı ve AK Parti Körfez Belediye Başkan Adayı Şener Söğüt, SKM programı kapsamında evlere konuk oldu; Hem vatandaşları dinledi hem de projeler hakkında bilgiler aktardı

KOCAELİ – Körfez

Cumhur İttifakı Körfez Belediye Başkan Adayı Şener Söğüt, Seçim Koordinasyon Merkezi tarafından hazırlanan program kapsamında ev ziyaretlerinde bulundu. Hasta ve yaşlı ziyaretlerinde ‘geçmiş olsun’ diyen ve dua isteyen Söğüt, ev toplantılarında da yapacağı projeler hakkında bilgiler aktardı. Söğüt ilk olarak Fatih Mahallesi’nde ikamet eden Ziya Güleç, Yaşar Akbaş ve Yakup Akbaş’a ‘geçmiş olsun’ ziyaretlerinde bulundu.

PROJELERİNİ ANLATTI

Söğüt yine Fatih Mahallesi’nde oturan Mehmet Emin Ömür, Hüseyin Kaya, Aynur Eren, Eyüp Demirtaş ve Ömer Ülker’i de ziyaret etti. Yaşlı ve hasta ziyaretleri dışında vatandaşlarla ev sohbetinde de bir araya gelen Söğüt, AK Parti döneminde yapılan yatırımları ve yapacağı projeleri anlattı. Söğüt, “Geleceğin Körfez’ini hep birlikte inşa edeceğiz” diyerek destek istedi.

DEĞİŞİM DEVAM EDECEK

Değişim ve gelişimin AK Parti ile devam edeceğinin altını çizen Şener Söğüt, “Ev ziyaretlerinde gösterilen ilgi gerçekten bizlere güç veriyor. 17 yıldır AK Parti belediyeciliği ile hem kentimiz hem de ülkemiz güzel yerlere geldi. Bu gelişim ve değişim devam edecektir” ifadelerini kullandı. Başkan Adayı Söğüt, vatandaşların talep ve önerilerini de dinledi.

Booking.com
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?