İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Serdivan’da Fatih Turan Rüzgarı

AK Parti Serdivan Belediye Başkan Aday Adayı Fatih Turan ilçede çalışmalarına tüm hızı ile devam ediyor. Turan, ilçe genelinde yaptığı ziyaretlerde yoğun ilgi görürken vatandaşlara belediyecilik vizyonunu anlatıyor.

ÇALIŞMALARINA ARA VERMİYOR

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcılığı, Altyapı Yatırımları Genel Müdürlüğü, İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi (İSKİ) Genel Müdürlüğü ve Sanayi Bölgeleri Genel Müdürlüğü görevlerinin ardından AK Parti Serdivan Belediye Başkan Aday Adayı Fatih Turan ilçede çalışmalarına tüm hızı ile devam ediyor. Gittiği yerlerde büyük ilgi gören Turan, belediyecilik konusundaki vizyonunu ve hedeflerini anlatarak süreci hakkında bilgi veriyor.

SERDİVAN’IN POTANSİYELİ BÜYÜK

Serdivan’ın büyük bir potansiyele sahip olduğunu ifade eden Turan, “Serdivan son 20 yılda büyük bir ilerleme kaydetti. Birçok noktadan avantajlı bir konumda yer alıyor. Gerek ulaşım, gerek çevre gerekse sosyal yapı olarak gerçekten de üzerine eğilmek gereken ciddi potansiyeller barındırıyor. Biz Serdivan’ın gerçekleştirdiği bu gelişme seviyesini, kendi potansiyellerini daha etkin kullanarak sürdürmek istiyoruz” dedi.

ÖRNEK BELEDİYECİLİK

Turan ayrıca şunları kaydetti: “Bugüne dek üstlendiğim görevlerde proje odaklı çalışan biriyim. Aday adaylık sürecimizde projelerimizi değil vizyonumuzu anlatmayı uygun buluyorum. Serdivan’da bugüne dek yapılan çalışmaların üzerine koyarak yapılacak çok önemli işler var. Serdivan’ı, kendi dinamikleri ile yönetmeye talibiz. İlçemizin kanaat önderleri, eğitim kurumları, Cumhur İttifakı olarak tüm unsurlarımız olan teşkilatlarımız ve halkımızla birlikte örnek bir belediyecilik anlayışı sergilemek istiyoruz. Serdivan’da birbirinden kıymetli ve ehil aday adaylarımız var. Bu süreç partimizin gücünü de ortaya koyuyor. Bizler hizmet ve eser siyaseti için göreve talibiz. İlçemizin beklentilerini ve ihtiyaçlarını biliyor ve bunlara yönelik çözümlerimizle göreve hazırız.”

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın