27 C
İstanbul

DİĞER HABERLER

SESOB Başkanı Alişan’dan siyasi partilere çağrı ‘Siz de STK temayülü yapın’

Sakarya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Hasan Alişan, siyasi partilere seslenerek, milletvekili aday belirleme konusunda, Ak Parti gibi ’nin STK’lara yönelik bir temayül yoklaması yapmaları çağrısında bulundu.
“ÖTEKİLEŞTİRMEKTEN VE TARAFTAR GİBİ GÖRMEKTEN VAZGEÇİN”
Alişan twitter hesabından yaptığı çağrıda, “Aksi taktirde bizleri ötekileştirme, taraftar görme gibi söylemlerden vazgeçilmelidir.” dedi.
SESOB Başkanı Alişan’ın sosyal medyada konuya ilişkin yaptığı çağrı aynen şöyle:
“SÖZ SAHİBİ OLMAK İSTİYORUZ”
“Genel seçim ülkemiz açısından son derece önemli. Milletvekilliği görevine gelebilmek için kıyasıya mücadeleleri yakından izlemekteyiz.
Demokratik ortamlarda yapılan mücadeleleri destekliyoruz. Bizler gelecegimizin karar vericilerin seçilmelerinde sözsahibi olmak istiyoruz.
Görüş ve önerilerimizin alınması sadece bir partinin olmamalı, diğer tüm siyasi partilerimizden daha iyisini, daha doğrusunu beklemekteyiz.
Beklentinin ötesinde açık bir çağrı olarak ifade ediyoruz. Aksi taktirde bizleri ötekileştirme, taraftar görme gibi söylemlerden vazgeçilmelidir.
Gelecek Sakarya’mızı inşaasına katkı sağlamayı, milletvekillerimizle ayrım yapmaksızın, kolkola girmek için adımlar atılacağına inanıyorum.”

(Haber Hülya Sürücü)

- REKLAM -
- REKLAM -

Son Haberler

ATV ve UTV işletmeleri denetlendi

Kocaeli İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü, Turizm Amaçlı Sportif Faaliyetleri Yönetmeliği kapsamında oluşturulan heyet ile Kartepe’de faaliyet gösteren ATV...