İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

‘Sorunları biliyoruz, çözmek için geliyoruz’

Erenler Belediye Başkan Adayı Fevzi Kılıç, “İlçemizin problemlerini biliyoruz, el ele gönül gönüle çözeceğiz” dedi.

SAKARYA – Erenler

Cumhur İttifakı AK Parti Erenler Belediye Başkan Adayı Fevzi Kılıç, fabrika, esnaf, sivil toplum kuruluşu, kıraathane ve ev ziyaretlerine devam ediyor. Küpçüler Mahallesinde Beyter Ailesi tarafından mahalle sakinlerine düzenlenen programda konuşan Fevzi Kılıç iki buçuk aydır Erenler de girmedikleri yer kalmadığını ifade ederek, “Erenler’in bütün problemlerini biliyoruz. İki buçuk aydır girmediğimiz hiç bir yer kalmadı. İlçemizde esnafından iş adamına, emeklisinden öğrencisine kim ne ister, talepleri nelerdir konuştuk, kendimizi ifade ettik. Uzun yıllar il başkanlığı ve büyükşehir belediyesinde başkan vekilliği görevlerinde bulundum. Gerek Ankara gerek ilimizdeki bürokraside güzel dostlukluklarımız oldu. Büyükşehir de de Ekrem Yüce abimiz geçmişte burada belediye başkanlığı görevlerinde bulunmuştu. Şimdi Erenler’e vefa borcumuz var diyor. İnşallah el ele, gönül gönüle ilçemize hizmet edeceğiz.

‘KAPIMIZ AÇIK’

“Allah görevi nasip ederse yarın öbürgün kimse belediyeye gidersem kapısı kapalımıdır, açıkmıdır diye asla kalbinden bişe geçirmesin. Büyüklerim geldiği zaman benim orda kardeşim var diye, emsallerim arkadaşım diye gelecek, benden küçük olanlar ise bir abim var diye rahatça gelebilecek. Herkesi bekliyoruz, herkese kapımız açık. Gelene kapımız gelmeyene gönlümüz açık.”

‘ÇOK KIYMETLİ İNSANLAR’

İlçesinin Cumhur İttifakı Meclis Üyesi Adayları hakkında konuşan Kılıç, “Birbirinden değerli meclis üyesi adaylarımız var. Milliyetçi Hareket Partisi adaylarımız olsun partimizin adayları olsun temsil kabiliyeti olan, devletin farklı kademelerinde görev yapmış, devlet deneyimleri olan çok kıymetli insanlar. İddialı ve irade sahibiyiz, istişare ile Erenler’imizi yöneteceğiz. Bizim rotamız Erenler halkının huzurundan, refahından geçiyor. İnşallah el ele, omuz omuza, gönül gönüle ilçemizi hak ettiği seviyeye getireceğiz. Erenler’imize hizmet için geldik, Erenler’imize yapacağımız hizmetler ile kalpleri fethedeceğiz. Rabbim göstermiş olduğunuz sevgiye ve heyacana bizleri layık eylesin” dedi.

FABRİKA ZİYARETLERİ

İlçesindeki fabrikaları ziyaret ederek iş adamları ve çalışanlar ile bir araya gelen Kılıç, “Emekçi, işçi kardeşlerimizin her zaman yanında olmaya çaba gösterdik. Allah görevi nasip ederse olmaya da devam edeceğiz. Öte yandan ilçemizde istihdam sağlayan, üreten ve en önemlisi ihracat yapan firmalarımızın olması bizleri son derece memnun ve mutlu ediyor. Bizlerde bu konuda elimizden gelen desteği vermeye hazırız. Güçlü ve büyük Türkiye olmanın yolu üretmekten geçiyor” diye konuştu.