Uncuoğlu karış karış geziyor

AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Mustafa Ak, Sakarya Milletvekili Recep Uncuoğlu ile birlikte Karaman Mahallesini ziyaret etti.

AK Parti Sakarya Milletvekili Recep Uncuoğlu teşekkür ziyaretlerine ara vermeden ediyor. Milletvekili Uncuoğlu son olarak AK Parti Adapazarı İlçe Teşkilatı ile birlikte Karaman bölgesinde bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. İlçe Başkanı Mustafa Ak, İlçe Başkan yardımcıları, İlçe yönetim kurulu üyeleri ve Gençlik Kolları ziyaretler sırasında Milletvekili Recep Uncuoğlu’na eşlik etti.

AK Parti Sakarya Milletvekili Recep Uncuoğlu, Karaman Mahallesi ziyaretinde önce Karaman Mahalle Başkanı Selçuk İnce ve Karaman sakinleriyle birlikte buluşarak genel ve yerel gündemi değerlendirdi. Daha sonra Milletvekili Recep Uncuoğlu ve İlçe Başkanı Mustafa Ak, Karaman Mahallesinde bulunan iş merkezlerindeki esnafları ziyaret ederek hasbıhal ettiler.

Hasta ve ev ziyaretleri
İlçe heyeti daha sonra Milletvekili Recep Uncuoğlu ile birlikte Kadın Kolları Başkanı Fatma Varol ve İlçe Kadın Kolları Yönetiminin katılımıyla bölgedeki bir hasta vatandaşın evine konuk olarak geçmiş olsun ziyaretinde bulundular. Hasta Ziyaretinin ardından İlçe Başkanı Mustafa Ak, Milletvekili Recep Uncuoğlu, İlçe Kadın Kolları Başkanı Fatma Varol başka bir aileye ev ziyaretinde bulundular.