İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Yusuf Alemdar: Projelerimizi bir bir hayata geçireceğiz

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Alemdar, Kafe ve Restoran İşletmecileri Platformu üyeleriyle bir araya geldi. Alemdar, “Kentsel dönüşüm, çevre, yeşil alan, ulaşım, sağlık, eğitim, altyapı, üstyapı gibi birçok alanda projelerimiz, planlarımız hazır. Hem şehrimiz hem de tüm ilçelerimiz için projelerimizi bir bir hayata geçireceğiz” dedi.

SAKARYA – Cumhur İttifakı Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Alemdar, seçim çalışmaları kapsamında Kafe ve Restoran İşletmecileri Platformuyla bir araya geldi. Platform Temsilcisi Abbas Saltık ve üyeler tarafından karşılanan Alemdar’a, AK Parti MKYK Üyesi Doç. Dr. Hülya Terzioğlu, Sakarya Milletvekili Ali İnci, MHP İl Başkan Yardımcısı İbrahim İskender, İl Gençlik Kolları Başkanı Hüseyin Serdar Akgün, Serdivan Belediye Başkan Adayı Osman Çelik, AK Parti Serdivan İlçe Başkan Vekili Yusuf Haldızoğlu, MHP Serdivan İlçe Başkanı Yaşar Kara, Serdivan Kadın Kolları Başkanı Siber Bacı, Serdivan Gençlik Kolları Başkanı Sinan Düman ve Sakarya Ticaret Borsası Başkanı Mustafa Genç eşlik etti.

Bizlere kapısını her zaman açtı

Programda konuşan Kafe ve Restoran İşletmecileri Platformu Temsilcisi Abbas Saltık, “Güzel bir seçim sürecine giriyoruz. Şehrimiz için hayırlısı olsun. Yusuf başkanımız bizlere her zaman kapılarını açtı. Karşılıklı istişare kültürünü her daim canlı tuttuk. 31 Mart seçimlerinin de kendisi hakkında hayırlısı olmasını diliyorum” dedi.

İşletmecilerimizle her daim istişare içerisinde olacağız

Konuşmasında istişare vurgusu yapan Serdivan Belediye Başkan Adayı Osman Çelik, “Sahada çalışmaları sürdürüyoruz. Yusuf başkanımızdan aldığımız bu bayrağı daha yükseğe çıkarmak için çalışacağız. Bizim kapımız her zaman, herkese açık. Serdivan’ımız için kafe ve restoranlarımız büyük önem arz ediyor. İlçemizin en önemli dinamikleri arasında yer alan siz kıymetli, işletmecilerimizle her daim istişare içerisinde olmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Rekor oy oranına imza atacağız

Sakarya Milletvekili Ali İnci ise, “Sakarya’mız için yeni dönemde birbirinden kıymetli isimler aday oldu. Osman başkanımız teşkilatımızda çok görev aldı. Şimdi ise Serdivan’ımıza güzel hizmetler yapacak. Yusuf başkanımıza şehrin her köşesinde büyük bir sevgi ve teveccüh var. İnşallah hem Yusuf başkanımız hem de Osman başkanımızla rekor bir oy oranına imza atacak ve Cumhur İttifakı olarak Sakarya’da en güzel sonuçları alacağımıza inanıyorum” dedi.

Sakarya bu davaya her zaman güçlü destek verdi

Programda konuşan AK Parti MKYK Üyesi Doç. Dr. Hülya Terzioğlu, “Siyaset imkanı, zamanı ve insanı yönetme sanatıdır. Dolayısıyla başkanlarımızı oldukça kutlu ve zorlu bir yolculuk bekliyor. Bizler Sakarya’yı seviyoruz. Eskiden beri davaya çok güçlü destek veren bir şehir Sakarya. İnşallah birliğimizi koruduğumuz sürece başarıya ulaşacağız. Yusuf başkanımız gerçekten tecrübeli ve kıymetli bir şahsiyet. Yeni dönem için desteğinize ve istişarenize talibiz” dedi.

Sorunların çözümü için gerekeni yapacağız

Bugüne kadar verilen desteğin devam edeceğini ifade eden Alemdar, “15 yıldır Serdivan’ın gelişimi, değişimi için çalışıyor, çaba gösteriyoruz. Hamdolsun çok mesafe kat ettik. Şehrimizin en çok gelişen bölgesi haline geldik. 100 binin üzerinde öğrencinin eğitim gördüğü üniversitelerimiz burada. Bu süreçte işletmelerimizin sayısı da arttı. Bazı sorun ve taleplerin olduğunu biliyorum. İnşallah sorunları çözecek, sıkıntıları bitireceğiz. Sizlerin dün olduğu gibi bugün de yanınızdayız” dedi.

Projelerimizi bir bir hayata geçireceğiz

Başkan Adayı Alemdar konuşmasını şu sözlerle sürdürdü, “Bizler her zaman şunu söylüyoruz, şehrimizde birlik ve beraberliği sağlayacağız. Bu noktada en önemli adım istişare yapmak. Şehrin geleceğini birlikte planlamak ve ben değil biz olarak hareket etmektir. Kentsel dönüşüm, yeşil alan, çevre, ulaşım, sağlık, eğitim, altyapı, üstyapı gibi birçok alanda projelerimiz hazır. Hem şehrimiz hem de tüm ilçelerimiz için projelerimizi bir bir hayata geçireceğiz. İnanıyorum ki Osman başkanımız da bizim gerçekleştirdiğimiz çalışmaları çok daha ileriye taşıyarak, Serdivan’ın vizyonunu daha da yükseğe çıkartacaktır” dedi.

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın