Zeki Toçoğlu ‘Siyasetimize Hedefler Yön Verir’

AK Parti Sakarya Erenler İlçe Kadın Kolları Teşkilatını makamında ağırlayan Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, “AK siyasete hedefler yön verir. Büyükşehir ve ilçe belediyelerimiz, teşkilatımızın tüm kademeleri ile belirlediğimiz hedeflere ulaşmanın mücadelesini veriyoruz. 7 Haziran’da elde edeceğimiz demokrasi zaferi aynı zamanda Yeni Türkiye için de bir milat olacak” dedi.

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, AK Parti Erenler İlçe Kadın Kolları Başkanı Belgin Demirağ ve yönetimini makamında ağırladı. Teşkilat çalışmaları ile ilgili Başkan Toçoğlu’na bilgiler veren Demirağ, “Genel Seçimler için Erenler’de önemli bir başarı elde edeceğiz. Değerli Büyükşehir Belediye Başkanımız Zeki Toçoğlu’na teşkilatımızın tüm kademelerine verdikleri destekler için teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

Teşkilatımıza Güveniyoruz
Başkan Zeki Toçoğlu, “Bugüne kadar girdiğimiz tüm seçimlerden gerek yerel yönetimlerimiz gerekse de teşkilatlarımız büyük başarılar elde ettik. Her zaman ifade ediyoruz; süreci domine edecek olan hanım kardeşlerimizdir. Tüm seçim süreçlerinde kadın kollarımızın fedakar çalışmalarına tanık olduk. Değerli kardeşlerimizin azim ve kararlılıkla sürdürdükleri seçim çalışmaları büyük zaferleri de beraberinde getirdi. Teşkilatımızın tüm kademelerine güveniyoruz. Ne istediğini bilen, bu yolda nasıl hareket etmesinin farkında olan bir teşkilata sahibiz” ifadelerini kullandı.

7 Haziran Milat
Başkan Toçoğlu açıklamalarını şu şekilde sürdürdü; “AK siyasete hedefler yön verir. Büyükşehir ve ilçe belediyelerimiz, teşkilatımızın tüm kademeleri ile belirlediğimiz hedeflere ulaşmanın mücadelesini veriyoruz. 7 Haziran’da elde edeceğimiz demokrasi zaferi aynı zamanda Yeni Türkiye için de bir milat olacak. Tüm teşkilat kademelerimizle önemli bir sonuç alacak, Sakarya’dan Ankara’ya güçlü bir ses vereceğiz. Hanım kardeşlerimizi fedakar çalışmaları için bir kez daha tebrik ediyor, çalışmalarında kolaylıklar diliyorum.”