İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

2. Lige Çıkın Primi Siz Belirleyin

Playoff karşılaşmalarına hazırlanan Sakaryasporlu futbolculara sosyal medya üzerinden çağrıda bulunan Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, “Çıkın sahaya, iyi futbol oynayın ve bu şehre bu mutluluğu yaşatın. Futbolcu kardeşlerimize çağrımdır; 2. Lige çıkın primi de kendiniz belirleyin. Sporcularımızın alın terinin karşılığını Sakarya şehri verecektir” dedi.

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, 14 Mayıs’ta başlayacak playoff süreci öncesinde Sakaryasporlu futbolculara açık çağrıda bulundu. Başkan Toçoğlu, “Sakaryasporumuz bir üst lige çıkmak için verdiği mücadeleyi sürdürüyor. Gönlümüz, Sakaryasporumuzun şampiyon olarak direkt üst lige çıkmasından yanaydı. Ancak dünkü karşılaşmanın neticesinde Sakaryasporumuz playoffa kaldı. Şimdi Sakaryasporumuz 2. Lige çıkabilmek için play off mücadelesi verecek. Büyükşehir Belediyesi olarak Sakaryasporumuzun 2. Lige çıkmasını arzu ediyoruz. Üzerimize düşeni de yapacağız” diye konuştu.

Toçoğlu’ndan futbolculara çağrı
Sosyal medya üzerinden futbolculara seslenen Başkan Toçoğlu, “Buradan Sakaryasporlu futbolcu kardeşlerime sesleniyorum. Çıkın sahaya, iyi futbol oynayın ve bu şehre bu mutluluğu yaşatın. Futbolcu kardeşlerimize çağrımdır; siz 2. Lige çıkın primi de kendiniz belirleyin. Sakarya şehri sizin mücadelenizi karşılıksız bırakmayacaktır. Sakaryaspor’u 2. Lige çıkaracak olan sporcularımızın alın terinin karşılığını Sakarya şehri verecektir. Sporcularımızın bundan şüphesi olmasın” ifadelerini kullandı.