25.3 C
İstanbul

DİĞER HABERLER

Akgün Altuğ ‘Önemli Bir Deplasman Galibiyeti Aldık’

TB2L 26. hafta programı kapsamında deplasmanda galip geldikleri Mersin Büyükşehir maçı ile ilgili değerlendirmelerde bulunan Sakarya Büyükşehir Basketbol Şubesi Başkanı Akgün Altuğ, kritik mücadelenin kazananı olmanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade etti. Altuğ,  “İnşallah ilerleyen haftalarda çok daha iyi olacağız” dedi.

Sakarya Büyükşehir Belediyespor Basketbol Şubesi Başkanı Akgün Altuğ, Türkiye Basketbol 2. Ligi 26. hafta programı kapsamında deplasmanda karşılaştıkları Mersin Büyükşehir maçını değerlendirdi. Normal süresi 65-65’lik beraberlikle tamamlanan mücadelenin uzatma dakikalarında üst düzey bir performans ortaya koyduklarını belirten Altuğ, kalan 8 haftada daha da iyi bir Büyükşehir izleteceklerini ifade etti.

Daha İyi Olacağız

Mersin maçında önemli oyuncularının eksikliğini hissettiklerine de değinen Altuğ, “Mersin deplasmanında uzatmalarda 75-78’lik bir galibiyet aldık. Öncelikle galip ayrıldığımız için çok mutluyuz. Her fırsatta ifade ediyoruz; güçlü bir ekibe sahibiz. Bireysel istatistikleri dikkat çeken önemli oyuncular kadromuzda yer alıyor. Mersin maçında önemli oyuncularımız sakatlıkları sebebiyle parkede olamadılar. Zorlu bir mücadele oldu. İnşallah ilerleyen haftalarda çok daha iyi olacağız” diye konuştu.

Bir Galibiyet Daha

Altuğ, “Artık play-offlara 8 hafta kaldı. Şuan 46 puanla ligde 3. sıradayız. Lider Sinpaş Denizli’yle aramızdaki puan farkı sadece bir. Önümüzde daha zorlu maçlar olduğunu biliyoruz. 27. haftada yine ligin önemli takımlarından Mondi Melikşah Üniversitesi ile karşılaşacağız. Play-off mücadelesi veren güçlü bir rakiple oynayacağız. İnşallah kritik mücadelenin kazananı biz olacağız. Seyircimiz önünde bir galibiyet daha kazanacağız” ifadelerini kullandı.

- REKLAM -
- REKLAM -

Son Haberler

SGB’de görev dağılımı yapıldı

Sakarya Gazeteciler Birliği’nin (SGB) genel kurulu sonrasında göreve seçilen yönetim kurulu kendi arasında toplanarak görev dağılımını gerçekleştirdi.  Sakarya’da mesleki anlamda...