İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Altın Kiraz’da Heyecan Başladı

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, geleneksel olarak kutlanan Kiraz Festivali kapsamında bu yıl dördüncünü düzenlenen Altın Kiraz Futbol Turnuvasının başlama vuruşunu gerçekleştirdi.

Başkan Baran, Başlama Vuruşunu Körfezli Protokol Üyeleriyle Yaptı
Spora ve sporcuya verdiği destekle birlikte Körfez’de düzenlenen turnuvalara destek veren Belediye Başkanı İsmail Baran, Altın Kiraz Futbol Turnuvasının başlama vuruşunu Körfez Cumhuriyet Başsavcısı Alparslan Kaplan, Körfez Ticaret Odası Başkanı Mustafa Efe, Körfez Belediye Başkanı Spor Danışmanı Metin Özkan, Belediye Başkan Yardımcıları ile birlikte yaptı.

Turnuva Büyük Heyecana Sahne Olacak
Dördüncünü düzenlenen turnuvada 24 takım 6 grupta mücadele edecek. 95 Evler Akay Çim Halı Saha tesislerinde yapılacak olan turnuvanın tertip komite başkanlığında Metin Özkan bulunuyor. Büyük heyecana sahne olacak olan turnuvanın ilk maçını Tüpraş A.Ş ile Körfez Kent Konseyi arasında oynandı. Turnuvada hafta içi her akşam ikişer maç oynanacak. Usta futbolcuların da forma giyeceği turnuvaya büyük Körfezliler ilk günden büyük ilgi gösterdi.

Başkan Baran, “İlçemizde Birlik, Beraberlik ve Huzur Hâkim”
Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, turnuvada mücadele edecek takımlara başarılar dileyerek, Altın Kiraz Futbol Turnuvasının kazasız ve belasız bir şekilde sonuçlanmasını temenni etti. Başkan Baran, “Turnuvanın düzenlenmesinde emekleri olan arkadaşlarıma teşekkür ederim. Bu turnuva bizleri Körfez’in çok değerli insanları ile bir araya getirdi. Gördüğüm şudur ki ilçemizde birlik, beraberlik ve huzur hâkim. Bu istikrarın sürmesinde emeği olan arkadaşlarıma tekrar tekrar teşekkür eder, turnuvanın hepimiz adına hayırlı olmasını dilerim” ifadelerini kullandı.