İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Avrupa Şampiyonasına galibiyetle başladık

Türkiye’nin ev sahipliğinde Kocaeli ve Sakarya’da düzenlenen 2015 CEV (Avrupa Voleybol Konfederasyonu) U19 Erkekler Avrupa Şampiyonası’nda ilk gün geride kaldı.
U19 Milli Takımımız, turnuvadaki ilk maçında Bulgaristan’ı 25-19, 25-19, 15-25, 18-25 ve 15-12’lik setlerle 3-2 mağlup ederek şampiyonaya galibiyetle başladı.

2015 CEV U19 Erkekler Avrupa Şampiyonası’nın ilk gününde ilimizdeki maçlarda alınan sonuçlar:
Çek Cumhuriyeti – Almanya: 3-1 (25-22, 28-26, 25-27, 25-22)
Türkiye – Bulgaristan: 3-2 (25-19, 25-19, 15-25, 18-25, 15-12)
İspanya – Romanya: 3-1 (20-25, 25-18, 25-23, 26-24)

 

Cevu1900001

Cevu1900005

Cevu1900006

Cevu1900007

Cevu1900008

Cevu1900009

Cevu1900010

Cevu1900011

 

Cevu1900012

Cevu1900013

Cevu1900014

Cevu1900015

Cevu1900016

Cevu1900017

Cevu1900018

Cevu1900019

Cevu1900020

Cevu1900021

Cevu1900022

Cevu1900023

Cevu1900024

Cevu1900025

Cevu1900026

Cevu1900027

Cevu1900028

Cevu1900029

Cevu1900030

Cevu19000031

Cevu19000032

Cevu19000033