Baran ‘Sağlıklı Ve Güçlü Nesiller Yetiştireceğiz’

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, Hereke Yıldız Sporun tesislerinde gerçekleştirdiği antrenmanını ziyaret etti.

Sporun Merkezi Körfez
“Sporun merkezi Körfez” hedefiyle ilçede faaliyet gösteren spor kulüplerine desteğini sürdüren Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, Bal liginde mücadele edecek olan Hereke Yıldız Sporun antrenmanını ziyaret ederek yetkililerden çeşitli bilgiler aldı. Teknik heyet ve futbolcularla bir araya gelen Başkan Baran, yeni dönemde spora ve sporcuya desteklerinin her zamankinden fazla olacağını söyleyerek “Genç nüfusun yoğun olduğu Körfez’de spora yönelik çalışmalarımız artarak devam edecek” dedi.

Başkan Baran’ın Oyunculardan Beklentisi Yüksek
Sahanın ortasında halka oluşturan Hereke Yıldız Sporlu futbolcular Belediye Başkanı İsmail Baran’ın kendilerine verdiği tavsiyeleri ve nasihatleri can kulağıyla dinlediler. Başkan Baran, geçtiğimiz sezonu namağlup bitiren ve birçok kupa kazan Hereke Yıldız Spor Kulübünden beklentisinin bir önceki sezondan daha fazla olduğunu belirtti. Futbolcularla birlikte sıcak ve samimi ilişkiler kuran Başkan Baran, antrenmana getirdiği tatlıyı futbolculara elleriyle yedirdi.

Sağlıklı Ve Güçlü Nesiller Yetiştireceğiz
Körfez’in çehresini değiştirecek projelerde, spor yatırımlarının önemli bir yer tuttuğunu belirten Başkan İsmail Baran “Sporun ve sporcunun dostu Körfez’i oluşturma adına uluslararası müsabakalara ev sahipliği yapacak projelerimizi hayata geçireceğiz. Körfez’de her yaştan vatandaşı sporla buluşturmayı da hedefliyoruz. 7’den 70’e her Yıldırımlı sporla iç içe yaşayacak. Geleceğimizi teminat altına alacak, sağlıklı ve güçlü nesilleri yetiştirmek adına Körfez Belediyesi olarak yeni spor alanlarını hizmete açmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.
Hereke Yıldız Sporlu oyuncularıyla fotoğraf çektiren Belediye Başkanı İsmail Baran Hereke Yıldız Sporlu oyuncularla teknik heyete ve futbolculara Bal liginde başarılar diledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.