20.4 C
İstanbul
20 Haziran 2021

BURSEM Satrançta Rakip Tanımadı

Diğer Haberler

Burhaniye 23 Nisan Ulusal Egemenlik Çocuk Bayramı online Satranç turnuvasında Burhaniye Belediye BURSEM Satranç kurs öğrencileri turnuvanın yıldızı oldu.

BALIKESİR – Burhaniye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün ilk ve orta okul düzeyinde düzenlediği satranç turnuvası online olarak gerçekleştirildi. Yapılan turnuvada 6 madalyanın 5’ini alan BURSEM satranç kursiyerleri büyük başarıya imza attı.

Burhaniye Belediyesine ait Sosyal etkinlik Merkezi (BURSEM) satranç kursu öğrencileri 23 Nisan’da düzenlenen turnuvada rakiplerini tek tek geride bırakarak büyük başarı sağladı. Okullar arası yapılan turnuvalarda İlk ve orta okul derecelerinde mücadele eden kursiyerle 6 madalyanın 5’ini kazanarak büyük farkla derece aldı.

Ortaokullar kategorisinde BURSEM adına Güven Üstün 1. Olurken, Alper Batuhan 3. oldu.

İlkokullar kategorisinde ise  Arjin Düzgün Bayram 1. Raşit Ege Gökgezer 2. Uğur Aras Aydemir ise 3. olarak toplamda 5 madalyayı boyunlarına astı.

- REKLAM -

Son Haberler

Amatör spora 2 yılda 100 Milyonluk destek

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Kocaeli Kongre Merkezinde düzenlendiği programla 457 amatör spor kulübüne nakdi, tesis ve malzeme yardımında bulundu. Kocaeli Büyükşehir...