Dilovası Belediyespor’dan 2015-2016 sezonuna iddialı açılış

Bu yıl, Kocaeli de 1.Amatör kümenin en flash takımlarından biri olarak görülen Dilovası Belediyespor görkemli bir açılışla sezona merhaba dedi. Belediye Başkanı Ali Toltar’ın kulüp ve spora vermiş olduğu desteği arkasına alan teknik heyet ve sporcular bu yıl hedeflerini şampiyonluk olarak belirlediler.

Kurban keserek sezona Bismillah diyen ekibin açılışına Dilovası belediye başkan ı Ali Toltar, tüm futbolcular, Recep Laç başkanlığında tüm yönetim kurulu ve yerel yönetim temsilcileri de iştirak etti.

Dilovası Belediyespor Kulüp Başkanı Recep Laç; ” Bizim öncelikli amacımız takımımızın gecen yıl bulunduğu süper amatöre çıkarmaktır. Tüm maçlarımıza bu amaçla çıkıyoruz. Bu yıl inşallah yaptığımız kaliteli transferler ile başarmak istiyoruz. Çamçukur Spor’dan İdris Zengin’i ve İzmit Belediyespor’dan Cihat Özdağ’ı kadromuza kattık. Taraftarlarımızdan da bu konuda bizi desteklemelerini istiyoruz. Biz başaracağımıza tüm gönlümüzle inanıyoruz. Camia olarak yönetimimizle, taraftarımızla, futbolcularımızla teknik heyetimizle bu hedef doğrultusunda kenetlendik. Gençlerimizin bize ciddi destekleri var. Ben herkese katkılarından ötürü teşekkür ediyorum.” dedi.

Daha sonra konuşan Belediye Başkanı Ali Toltar; Amatör spor kulüpleri Dilovası’na değer katmaktadır. Yapılan ve yapılacak çalışmalarla gençlerimizi kötü alışkanlıklardan uzak tutup onlara sahip çıkarak ve yine onları geleceğe de hazırlayarak ülkemize de yararlı birer fert haline getirmeye devam etmektedirler.

Dilovası Belediyesi olarak gençlerimizin daha iyi spor yapmaları için tüm imkanları seferber ediyoruz. Bizim inşallah ilerleyen zamanlarda amatör sporu daha iyi yerlere getirecek projelerimiz var. Spor’un kardeşliği, dostluğu, ve barışı tesis edecek yegane unsur olduğunu bir kez daha belirtmek istiyorum. Burada bulunan bütün arkadaşlarımıza başarılar diliyorum” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.