İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Federal Elektrik Dragon Bot Fest’te Şampiyon Oldu

Kurumlar arası 2023 Dragon Bot Fest kürek yarışları Sapanca Gölü Kano Kürek Parkurunda gerçekleştirildi. Toplam 10 firmadan 25 takımın katıldığı yarışmalarda birincilik Federal Elektrik’in oldu.

NEFES KESEN YARIŞLAR

İnsan Kaynakları Profesyonelleri Derneği tarafından Türkiye Kürek Federasyonu (Alesta Kürek – Sakarya) iş birliğiyle düzenlenen Dragon Bot Yarışlarının 2’ncisi Sapanca’da gerçekleşti. 25 takımdan oluşan toplamda 300 sporcunun katıldığı yarışma hafta sonu Sapanca Gölü Kano Kürek Parkurunda gerçekleştirildi. Kurumlar arası bir müsabaka olma özelliği taşıyan ve toplam 10 firmanın 27 takım ve 300 sporcu ile katıldığı yarışlar kıyasıya bir rekabete sahne oldu. Müsabakalar sonucunda Federal Elektrik adına yarışlara katılan sporcular birincilik kürsüsüne çıkarken büyük bir gurur yaşadı.

BÜYÜK GURUR

Zorlu rakiplerini geride bırakarak müsabakalardan birincilik kupası ile ayrılan Federal Elektrik çalışanları şampiyonluklarını büyük bir coşku ile kutladı. Kupayı Federal Elektrik’e de getiren yarışmacılar kupalarını tüm mesai arkadaşlarına armağan etti. Konuyla ilgili firmadan yapılan açıklamada ise, “25 takımın katıldığı zorlu müsabakalar sonucunda tüm rakiplerini geride bırakarak birinci olan Federal Kano Kürek takımındaki çalışma arkadaşlarımız ile gurur duyuyor ve tebrik ediyoruz. Ekip ruhu, birliktelik ve yarışma azmimize ilham veren bu yarışlarda Federal Elektrik’i temsil eden tüm arkadaşlarımıza teşekkürlerimizle. Harikasınız çocuklar” denildi.

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın