İnci’den ASKF’ye ziyaret

AK Parti Sakarya Milletvekili Ali İnci, Akyazı Belediye Başkanı Hasan Akcan ile birlikte ASKF Başkanı Yaşar Zımba ve yönetimini ziyaret ederek hayırlı olsun dileğinde bulundu.

Ak Parti Sakarya Milletvekili Ali İnci, ASKF Başkanı Yaşar Zımba ve yönetimini ziyaret etti. Milletvekili Ali İnci, hayırlı olsun dileğinde bulunarak, amatör sporlara ve spor kulüplerine desteğin, gençlere sporla iç içe başarılı bir gelecek yaratmak olduğunun önemli olduğunu vurguladı. Lider Türkiye’de en önemli aktivitelerden birinin de spor dallarında başarılı olunması gerektiğini vurgularken yeni sporcular yetiştirirken önemli görevi üstlendiklerini dile getirdi. Bir ülkenin dünya’ya tanıtılmasında sporsal faaliyetlerin öneminden bahseden İnci, ülkemizin bir çok başarılarının bulunduğunu ancak bu başarılara daha büyük katkılar sağlanması gerektiğini söyledi.
Görüşmede Sakarya amatör sporuna nasıl daha fazla katkıda bulunmak için neler yapılabileceğini ve ortak yapılabilecek çalışmalar hususunda tartışıldı. ASKF Başkanı Zımba burada yaptığı kısa açıklamasında: ” Ankara yolunda bizleri temsil için çalışan sayın milletvekilimize başarılar diliyoruz, bizleri ziyareti ve amatör spor kulüplerine desteği bizleri çok mutlu etti. Kendisi sporun içinden gelen biri olarak bizleri en iyi anlayacak kişidir, kendisinden beklentilerimiz var. Sakarya sporcu yatağı, inşallah Sakaryamız vekilimizin de desteği ile eski parlak günlerine geri dönecektir”dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.