İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Kartepe Belediyesi Birimler Arası Futbol Turnuvası başladı

Kartepe Belediyesi’nin birimler arası dayanışmayı ve arkadaşlık bağlarını güçlendirmek amacıyla düzenlediği “Kartepe Belediyesi Birimler Arası Futbol Turnuvası 2015” gruplarda oynanan ilk karşılaşmalarla başladı.

Ataevler Spor Kompleksi’nde düzenlenen turnuvanın kura çekiminde konuşan Kartepe Belediyesi Başkan Yardımcısı Murat Sabri Çakır, sporun dostlukları ve dayanışmayı artıran önemine dikkat çekti. Çakır, “Düzenlenen bu turnuva ile Kartepe Belediyesi olarak büyük bir aile olduğumuzu tekrar gösteriyoruz. Yoğun mesailerimiz arasında bu turnuva sayesinde bir araya gelerek spor yapma fırsatı buluyoruz. Turnuvaya katılan tüm takımlara başarılar diliyorum” dedi.

Farklı spor branşlarında sportif başarıları ile bu yıl adından söz ettiren Kartepe ilçesinde belediye birimleri arasında düzenlenen turnuvaya 10 takım katıldı. İki grupta 7 kişilik takımlar grup sistemine göre 4 maç sonunda ilk iki sırayı alarak bir üst tura çıkmak için mücadele edecek. Turnuvada ilk gün Fen İşleri Müdürlüğü rakibi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü’nü 6-2 yendi. Günün ikinci maçında ise İmar ve Şehircilik Müdürlüğü, Fen İşleri Moloz Toplama Ekibini 16-0 yendi.