İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Kiraz Festivali Yelken Yarışları sona erdi

Kiraz Festivali Yelken Yarışları 15-16 Ağustos 2015 tarihlerinde Körfez Yarımca Yelken Kulübü’nde yapıldı.

Körfez Belediyesi Başkan Yardımcısı Faruk Denli’ nin dereceye giren sporculara madalyalarını vermesiyle başlayan ödül töreninde, diğer başarılı sporcularının madalyaları; Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Tesisler Şube Müdürü Metin Çimli, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Tesisler Şube Müdürü Bahri Tuğ, Yelken İl Temsilcisi Aygül Göksel Teoman, Bayramoğlu Yelken Kulübü Başkan Yardımcısı Levent Varyemez ve Körfez Yarımca Yelken Kulübü Başkanı Recep İlgün tarafından verildi.

Birincisi yapılan Kiraz Festivali Yelken Yarışlarının, Geleneksel hale getirilmesini ve bundan böyle her yıl düzenli bir şekilde yapılmasını isteyen Denli, Körfez Belediyesi olarak, Amatör spor ve sporcuların her zaman yanında olduklarını bu vesile ile Körfez Yarımca Yelken Kulübünün başarılarını takip ve takdir ettiğini, desteklerinin süreceğini belirtti.

Katılımlarından ve desteklerinden dolayı Başkan İlgün, Körfez Belediyesi Bşk. Yrd. Sn. Faruk Denli’ ye, konuklara, yarışlara katılan kulüplere ve hakemlerimize teşekkür etti.