• DOLAR
  5,8827
  %-0,75
 • EURO
  6,4899
  %-0,76
 • ALTIN
  282,02
  %-0,89
 • BIST
  93.981
  %-5,10
(Özel haber) İbrahim Üzülmez: “Gelecek sezon yapılanması konusunda anlaşamadık”

(Özel haber) İbrahim Üzülmez: “Gelecek sezon yapılanması konusunda anlaşamadık”

KASIMPAŞA, GÜN İÇİNDE 1 YILLIK SÖZLEŞME İMZALADIĞI TEKNİK DİREKTÖR İBRAHİM ÜZÜLMEZ İLE YOLLARINI AYIRDI. 4 SAATLİK KASIMPAŞA SERÜVENİNİN ARDINDAN ÜZÜLMEZ, “GELECEK SEZON YAPILANMASIYLA İLGİLİ SIKINTILAR ORTAYA ÇIKTI. KARŞILIKLI OLARAK YOLLARIMIZI AYIRMAK ZORUNDA KALDIK” DEDİ.

Booking.com

Kasımpaşa, gün içinde 1 yıllık sözleşme imzaladığı Teknik Direktör İbrahim Üzülmez ile yollarını ayırdı. 4 saatlik Kasımpaşa serüveninin ardından Üzülmez, “Gelecek sezon yapılanmasıyla ilgili sıkıntılar ortaya çıktı. Karşılıklı olarak yollarımızı ayırmak zorunda kaldık” dedi.

Kasımpaşa’da Teknik Direktör şoku yaşanıyor. Gün içinde lacivert-beyazlıların 1 yıllık sözleşme imzaladığı Teknik Direktör İbrahim Üzülmez ile yolların ayırdığı açıklandı. İmzaların atılmasından 4 saat sonra yaşanan şok ayrılığın ardından Teknik Direktör İbrahim Üzülmez, İhlas Haber Ajansı muhabirine açıklamalarda bulundu. Deneyimli çalıştırıcı, Kasımpaşa’dan ayrıldığı haberleri doğrulayarak, “Bazı şeylere biz de şaşırıyoruz. Türkiye gerçekleri şaşırmamak lazım. Toplantıdan çıktıktan sonra gelecek sezon yapılanmasıyla ilgili sıkıntılar çıktı. Biz de gelecek sezon yapılanmasıyla ilgili sıkıntı çıkınca yollarımızı karşılıklı olarak ayrıma kararı aldık” şeklinde konuştu.

Booking.com
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Booking.com