İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Pendikspor’a Destek Gecesi

Aldığı son galibiyet ile grupta liderliğe yükselen Pendikspor’un başarısı, ilçede büyük sevinç  yarattı. ‘Tutana Aşk Olsun’ sloganıyla şampiyonluğa koşan Pendikspor’a devlet erkanı,  ilçe protokolü,  sanayici ve  iş adamlarından büyük destek geldi.

Pendikspor, yüksek form grafiği ile kazandığı puanlara Lİnyitspor galibiyetini de ekleyerek   grubunda 53 puanla birinciliğe oturdu.  Bu amaçla düzenlenen Pendikspor dayanışma gecesine, AK Parti İstanbul Milletvekili Erol Kaya, AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcısı Ahmet Cin, Pendik Kaymakamı Osman Tunç, Pendik Belediye Başkanı Dr. Kenan Şahin, Pendikspor Başkanı Sami Bayram ve Kulüp Yönetimi, İlçe Milli Eğitim Müdürü Coşkun Otluoğlu,  Pendikspor  teknik heyeti ve futbolcuları, muhtarlar, çeşitli siyasi partilerin ilçe başkanları,  milletvekili adayları ile Pendikli sanayici, iş adamları ve bürokratlar katıldı.

Bayram: Adım adım 1. Lige yürüyoruz

Gecede konuşan Pendikspor Başkanı Sami Bayram, ilçenin markası Pendikspor’un sene başında belirlenen hedeflere yürüdüğünü ve Beyaz grupta 1.lik koltuğuna oturduğunu söyledi. “İnşallah grupta şampiyon olarak PTT 1. Lig’e yükseleceğiz” diyen Bayram, sitemli bir çalışma, camianın desteği ve güçlü bir teknik heyet ve kadronun oluşturulması sonucu adım adım başarıya yürüdüklerinin altını çizdi.

Başkan Şahin: Seneye 1. Ligde yerimize alacağımıza inancımız tamdır

Ardından konuşan Pendik Belediye Başkanı Dr. Kenan Şahin, Şampiyonluğa yürüyen Pendikspor’un, zorlu süreçte ilçede daha çok sahiplenmesi adına bu gecenin tertip edildiğini belirtti. Pendikspor’un şu an arzu ettikleri ve hak ettiği yerde olduğunu söyleyen  Şahin, “Pendikspor ilçemizin markası olarak  hepimize değer katıyor. Pendikspor kulübümüz, uzun yıllardır süren başarılı yönetimin ardından bugün artık 1. Lig’i hak eden bir duruma geldi. Kulübümüzle bu anlamda gurur duyuyoruz. Bize bu gururu yaşatan Pendikspor yönetimi, teknik heyeti ve futbolcularını tebrik ediyorum. Seneye 1. Ligde yerimize alacağımıza inancımız tamdır” dedi.

Kaymakam Tunç: 8 hafta sonra mutlu sona ulaşacağız

Ligin bitmesine 8 hafta kaldığını söyleyen Pendik Kaymakamı Osman Tunç, yaptığı konuşmada  mutlu sona ulaşacaklarına olan inancın tam olduğunu belirtti.

Milletvekili Kaya: Pendikspor’u desteklemeyene aşk olsun

AK Parti Milletvekili Erol Kaya ise, “Pendikspor’un 2014-15 sezonunda yakalanan ivmeyi en iyi şekilde bitirerek 1. Lig’e yükselmesini diliyorum. Tüm Pendikli dostları Pendiksporumuzun bu yolculuğunda destekçisi olmaya davet ediyorum. Slogan olarak ‘Tutana Aşk Olsun’ diyen Pendikspor’a ben de ‘Desteklemeyene Aşk Olsun’ diyorum” şeklinde konuştu.