SON DAKİKA
AdanasporAkhisar BelediyesporAlanyasporAntalyasporBeşiktaşBursasporÇaykur RizesporFenerbahçeGalatasarayGaziantepsporGençlerbirliğiİstanbul BaşakşehirKardemir KarabüksporKasımpaşaKayserisporKonyasporOsmanlı SporTrabzonspor

Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası 18’nci Akşam Maçları

Bu haber 09 Temmuz 2018 - 12:10 'de eklendi ve 342 kez görüntülendi.

Gazi Metal 30. Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası 18’nci Akşam Maçları

 

Tayyip Kaba İnşaat Er Yapı: 5-Beyaz Köşk: 0 (Hükmen)

Hakem: Furkan Kocayıldız

Bu karşılaşmaya 6 futbolcuyla çıkan Beyaz Köşk, daha sonra 3 oyuncusunun sakatlanması nedeniyle sahada 3 kişiyle kalmıştır. (Bu sırada 18nci dakikaydı ve Tayyip Kaba İnşaat Er Yapı 5-1 öndeydi). Hal böyle olunca da Hakem Furkan Kocayıldız, talimat gereği müsabakayı tatil etmiştir. Maçın ardından hakem raporunu inceleyen Tertip Kurulu, Olgunlar Futbol Turnuvası Oyun Kuralları Talimatına göre hareket ederek kararını vermiş ve Tayyip Kaba İnşaat Er Yapı’yı 5-0 hükmen galip ilan etmiştir. Bu arada Tayyip Kaba İnşaat Er Yapı’nın golleri, talimat gereği Gol Krallığı tablosunda yer alacaktır. Goller şu şekilde; Turan Taşkın (Dakika 3), Soner Neliker (Dakika 5), Tuncay Budakin (9 ve 11nci Dakikalar), Şenol Kargün (Dakika 16).

Hendek M.T.A.L.: 3-Samsung Tele Market: 4

Hakem: Hakan Can Yılmaz

Hendek M.T.A.L.: Serkan Yılmaz, Serdar Başkan, Kadir Akdağ, Ahmet Özdemir, Yusuf Açıkdilli, Akif Yeşil, İrfan Köroğlu

Antrenör: Bahadır Pelin

Samsung Tele Market: Engin Kasım, İlhan Sağır, Ali Barış Boncuk, Ceyhun Tezcan, Osman Çolak, Murat Uygun, Erdem Kılıçarslan

Antrenör: Feridun Boncuk

Goller: Dk.6-23-24 Kadir Akdağ (Hendek M.T.A.L.), Dk.9-29 Erdem Kılıçarslan, Dk.12 Ceyhun Tezcan, Dk.30 Murat Uygun (Samsung Tele Market)

Sarı Kartlar: Dk.34 İlhan Sağır, Dk.49 Osman Çolak (Samsung Tele Market), Dk.42 Yusuf Açıkdilli, Dk.50 Ahmet Özdemir (Hendek M.T.A.L.)

ÇİMPA Gıda: 1-Orta Nakliyat Sapakspor: 9

Hakem: Hakan Adlı

ÇİMPA Gıda: Süleyman Yetim, Serkan Keleş, Ali Küçük (K.Kart), Serkan Dokuz, Şerafettin Beyaz, Ergün Demir, Mustafa Hıraç, Osman Atalar, Ruhi Bıçakçı

Antrenör: Ünal Engin

Orta Nakliyat Sapakspor: Mustafa Arslan, Rıfat Deniz, Engin Akyıldız, Umut Avcı, Erdoğan Talay, Enver Deniz, Şaban Özden, Şemsi Çınar, Mehmet Yiğit, Salih Orta, Ersoy Yıldırım, Şenol Yıldız

Antrenör: Aydın Alkan

Goller: Dk.7-16 Enver Deniz, Dk.14-37 Rıfat Deniz, Dk.24-33-36 Erdoğan Talay, Dk.41 Şenol Yıldız, Dk.47 Umut Avcı (Orta Nakliyat Sapakspor), Dk.44 Serkan Keleş (ÇİMPA Gıda)

Sarı Kartlar: Dk.46 Ergün Demir, Dk.49 Ali Küçük (ÇİMPA Gıda)

Kırmızı Kart: Dk.50 (Direk Kırmızı) Ali Küçük (ÇİMPA Gıda)

Masal İnşaat: 13-Mavi Yapı: 5

Hakem: Bahadır İleri

Masal İnşaat: Veysel Beşik, Ömer Gündostu, Cengiz Reis, Talip Toprak, İlhan Var, Agah Şen, Ceyhun Sarı, Semih Topçuoğlu

Antrenör: İsmail Bakkal

Mavi Yapı: Nuh Develi, Özer Büyükdoğan, İsmail Arık, Yenal Alev, Önder Batmacı, Kerim Reşid Zengin, Şenol Ulusoy, Erdem Zeki, Fevzi Çolak, Alper İşbilen, Ahmet Yıldırımgil, Şükrü Yavuz

Antrenör: Orhan Keser

Goller: Dk.2-24-36-45 Cengiz Reis, Dk.3-34-35-37-42-44 Agah Şen, Dk.12-50 Ceyhun Sarı, Dk.27 Talip Toprak (Masal İnşaat), Dk.26-31-39-41 Fevzi Çolak, Dk.32 Şükrü Yavuz (Mavi Yapı)

Uzman Kimya: 15-Akçamlar Oto: 2

Hakem: Sunay Bayar

Uzman Kimya: Hüseyin Çatan, İbrahim Köleoğlu, Aşkın Çelik, Yakup Karabulut, Emrah Toylar, Eyüp Berk, Raşit Akıncı, Hasan Çatan

Antrenör: Ömer Faruk Kardeş

Akçamlar Oto: Selami Yeşil, Enver Ferik, Fatih Demirci, Erdal Çelik, Sabri Temiz, Sedat Demirok, İbrahim Eker, Onur Kobaş, Fatih Gürel, Muammer Gürsakarya

Antrenör: Erdi Acar

Goller: Dk.1-4-6-16-25-36-38-42 Eyüp Berk, Dk.15-48 Yakup Karabulut, Dk.17-45-49 Emrah Toylar, Dk.19-21 İbrahim Köleoğlu (Uzman Kimya), Dk.29 İbrahim Eker, Dk.30 Sabri Temiz (Akçamlar Oto)

Gazi Metal 30ncu Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası Programı

09 Temmuz Pazartesi

Saat 19.30 Ertaş Gayrimenkul-Ferkas Mühendislik (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 20.30 Suzuki Adaşen Otomotiv&Sevim Kozmetik-Akın Koç Un Fabrikası (Gençler)

Saat 21.30 Nissa Ofis Mobilya-Remax Hür (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)

Saat 22.30 TOYOTA-Marmara İnan İzolasyon (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)

Saat 23.30 Kurtuluş Gayrimenkul-Yaymak Makine (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)

10 Temmuz Salı

Saat 19.30 UMPA Gıda-Sakarya Spor Adamları Derneği (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 20.30 Adapazarı Tuğra OSGB&Büztaş Beton-Est Ada Çapa Eşarpları (Genç Olgunlar)

Saat 21.30 Uluss İnşaat-Sakarya Otomotiv (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 22.30 Değirmencik Yağmur Halı Yıkama –Hendekspor (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 23.30 Sapanca Mustafa Mercan İnşaat-İzrek Automotive Labels (Genç Olgunlar)

11 Temmuz Çarşamba

Saat 19.30 SAFAMDER-Ada Lider (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 20.30 Kuyudibi Savaşspor Taş Grup-BAİ Yapı (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 21.30 Şeker Mahallesi Kılıç Kıraathanesi-Çiftçi Kardeşler (Genç Olgunlar)

Saat 22.30 Bies Cafe Serdivan-Eriş Yem F.K. (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 23.30 ENMA İnşaat-Ertaş Harita (Genç Olgunlar Kategorisi)

12 Temmuz Perşembe

Saat 19.30 Topçuoğlu Koltuk-Sakarya Milli Eğitim Müdürlüğü (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 20.30 Teknik Damper-Hendek M.T.A.L. (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 21.30 Akyazı Samastı İnşaat-Gündoğdu Elektrik&Ogün Bağlantı (Olgunlar Kategorisi)

Saat 22.30 Orta Nakliyat Sapakspor-Derman Süt Ürünleri (Olgunlar Kategorisi)

Saat 23.30 Selçuk Borinli Mobilya-Çimpa Gıda (Olgunlar Kategorisi)

13 Temmuz Cuma

Saat 19.30 Beyaz Köşk-Sakarya Milli Eğitim Müdürlüğü (Olgunlar Kategorisi)

Saat 20.30 Deniz Fren Bosna Pırıldar Market-Tayyip Kaba İnşaat Er Yapı (Olgunlar)

Saat 21.30 Masal İnşaat-Uzman Kimya (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 22.30 Akın Koç Un Fabrikası-Mavi Yapı (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 23.30 Türk Yapı&Kaya Ahşap-Suzuki Adaşen Otomotiv&Sevim Kozmetik (Gençler)

14 Temmuz Cumartesi

Saat 19.30 Akçamlar Oto-Ertaş Gayrimenkul (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 20.30 Nissa Ofis Mobilya-TOYOTA (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)

Saat 21.30 Yaymak Makine-Remax Hür (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)

Saat 22.30 Hamarat Kuyumculuk-Kurtuluş Gayrimenkul (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)

Saat 23.30 UMPA Gıda-Adapazarı Tuğra OSGB&Büztaş Beton (Genç Olgunlar Kategorisi)

15 Temmuz Pazar

Saat 19.30 Hendekspor-Sakarya Spor Adamları Derneği (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 20.30 Sakarya Otomotiv-Değirmencik Yağmur Halı Yıkama (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 21.30 Est Ada Çapa Eşarpları-Uluss İnşaat (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 22.30 SAFAMDER-Sapanca Mustafa Mercan İnşaat (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 23.30 Çiftçi Kardeşler-Ada Lider (Genç Olgunlar Kategorisi)

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.
PUAN DURUMU
Süper Lig
# TAKIMLAR O AV P
PTT 1.Lig
# TAKIMLAR O AV P
LİG FİKSTÜRÜ
Süper Lig
PTT 1.Lig