Veri Politikası

 • DOLAR
  5,7477
  %0,51
 • EURO
  6,3537
  %0,54
 • ALTIN
  280,36
  %1,73
 • BIST
  100.237
  %-0,10
Sakarya’da Soğuk Zamanlarda Sıcak Salonlarımızda Spora Projesi Devam Ediyor

Sakarya’da Soğuk Zamanlarda Sıcak Salonlarımızda Spora Projesi Devam Ediyor

Gençlik ve Spor Bakanlığımız tarafından hayata geçirilen “Soğuk Zamanlarda Sıcak Salonlarımızda Spora” projesi, Sakarya’da devam ediyor. SAKARYA Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından 81 İlde hayata geçirilen “Soğuk Zamanlarda Sıcak Salonlarımızda Spora”  projesi, Sakarya’da velilerin ve sporcuların yoğun katılımları ile devam ediyor. Okul çağındaki çocuk ve gençlerimizi sağlıklı bireyler olarak topluma kazandırılmasında ebeveynlerin rolünün öneminden hareketle, […]

Booking.com

Gençlik ve Spor Bakanlığımız tarafından hayata geçirilen “Soğuk Zamanlarda Sıcak Salonlarımızda Spora” projesi, Sakarya’da devam ediyor.

SAKARYA

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından 81 İlde hayata geçirilen “Soğuk Zamanlarda Sıcak Salonlarımızda Spora”  projesi, Sakarya’da velilerin ve sporcuların yoğun katılımları ile devam ediyor.

Okul çağındaki çocuk ve gençlerimizi sağlıklı bireyler olarak topluma kazandırılmasında ebeveynlerin rolünün öneminden hareketle, spor aracılığı ile çocuk aile ilişkisinin geliştirilmesi ve güçlendirilmesi amacıyla İl Müdürlükleri bünyesinde “ Soğuk Zamanlarda Sıcak Salonlarımızda Spora” projesi başlatıldı.

Gençlik ve Spor İl Müdürü Fatih Çelikel;” Gençlik ve Spor Bakanlığımız tarafından hayata geçirilen proje kapsamında,  İl Müdürlüğümüze ait tesislerde uzman antrenörlerimiz gözetiminde okul çağındaki çocuk ve gençlerimizin aileleriyle birlikte spor yapmalarının teşvik edilmesi amacıyla düzenlenen sportif faaliyetlerimiz devam ediyor. Tüm vatandaşlarımızı spor yapmaya davet ediyorum “şeklinde konuştu.

Booking.com
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Booking.com