İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Sakarya’nın Dev Adamları Pertevniyal Deplasmanında

Sakarya Büyükşehir Basketbol Takımı, TB2L 28. hafta programı kapsamında Pertevniyal’e konuk olacak. 4 Nisan Cumartesi günü oynanacak zorlu mücadele saat 14.00’da başlayacak.

Sakarya Büyükşehir Belediyespor Basketbol Takımı, Türkiye Basketbol 2. Ligi 28. hafta programı kapsamında Pertevniyal Gençlik ve Spor Kulübü Basketbol Takımı ile karşılaşacak. Zorlu maç ile ilgili açıklamalarda bulunan Basketbol Şubesi Başkanı Akgün Altuğ, yaklaşan play-offlar öncesi ligde kayıpsız devam etmeyi hedeflediklerini vurguladı.

Kritik Maça Hazırız
TB2L’de önemli bir galibiyet serisi yakaladıklarının da altını çizen Altuğ, “İnşallah Pertevniyal maçı ile galibiyet serimizi sürdürmek istiyoruz. Bildiğiniz gibi Anadolu Efes gibi güçlü bir ekolün altyapısı olan Pertevniyal karşısında, galibiyet parolasıyla sahada olacağız. Takımımızın durumu gayet iyi. Moral motivasyon olarak da mücadeleye hazır olduğumuzu ifade edebilirim” dedi. Sakarya Büyükşehir Belediyespor Basketbol Takımı ve Pertevniyal Gençlik ve Spor Kulübü Basketbol Takımı arasında 4 Nisan Cumartesi günü, İstanbul Abdi İpekçi Spor Salonu’nda oynanacak zorlu mücadele saat 14.00’da başlayacak.