İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Sakaryaspor Başkanı Aydın ‘Dünyanın sonu değil ama, kazanırsak iyi olur’

Sakaryaspor Kulüp Başkanı Selahattin Aydın, Pazar günü yapılacak olan Erzin Belediyespor maçı öncesinde değerlendirmelerde bulundu. Aydın, “Şampiyonluğa oynayan bir takımız. 6 hafta kaldı. Bütün maçları kazanmak için çıkacağız. Onun haricinde başka bir düşüncemiz yok.” dedi.

2 OYUNCU SARI KART CEZALI
Takımda 2 oyuncunun sarı kart cezalı olduğunu hatırlatan Başkan Aydın, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu’nun Sandıklı maçı sonrasında sosyal medya hesabından hakeme yönelik yaptığı eleştiriyi de yorumladı.

TOÇOĞLU’NUN SÖZLERİNİ YORUMLADI
Aydın ayrıca, Toçoğlu’nun “1 milyon nüfuslu bir şehrin sevgisiyle bu şekilde oynamak hiç kimsenin hakkı olmaz. Birileri Sakaryaspor’un şampiyon olmasını istemiyor olabilir, hatta bu ligde başkalarının şampiyon olmasını istiyor olabilirler” şeklindeki sözlerini de şöyle değerlendirdi:

“SADECE ADİL OLUNSUN İSTİYORUZ”
“Silivri maçından bu yana hakem hatalarından dolayı sıkıntımız vardı, en son Sandıklı maçından sonra ister istemez hepimiz bir şeyler düşünmeye başladık. Bu tür serzenişleri anlayışla karşılıyorum. Bununla ilgili gerekli kişilerle de görüştük. Biz kimsenin hakkını istemiyoruz, sadece adil olunsun istiyoruz”.

“DÜNYANIN SONU DEĞİL AMA…”
“Sakaryaspor, Erzin Belediyespor maçını kaybederse ne olur?” şeklindeki soruyu cevaplandıran Selahattin Aydın, “6 tane maç var. 18 puan var ortada. Dünyanın sonu değil ama, kazanırsak çok iyi olacak” dedi.

[ Haber : Hülya Sürücü]