13.7 C
İstanbul

Sapanca Uluslararası Masa Tenisi Turnuvasına Hazırlanıyor

- REKLAM -
- R E K L A M -

Sapanca Belediyesinin öncülüğünde 17-18 Nisan tarihlerinde gerçekleşecek olan 1.ci Uluslararası Sapanca Belediyesi Masa Tenisi Turnuvasının yapılacağı Sapanca Kapalı Spor Salonunda bakım ve onarım çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.

Sapanca Belediyesi Spor Müdürlüğü faaliyetleri kapsamında bu yıl ilki gerçekleştirilecek olan Masa Tenisi Turnuvasına Yurt içi ve Yurt dışından gelecek olan misafirlere iyi bir ortam sunulması için Sapanca Belediyesi gerekli tüm detayları düşünerek hazırlığını yapıyor. Sapanca Belediyesi Fen işleri Müdürlüğüne bağlı ekipler turnuvanın yapılacağı salonun fiziki yapısını onararak turnuvaya hazırlıyor.
Sapanca Belediyesi Spor Müdür Hakan Köksöken yapmış olduğu açıklamada; “Belediye Başkanımız Sayın Doç. Dr. Aydın Yılmazer’in vermiş olduğu destek ile ilçemizde ilkini gerçekleştireceğimiz Masa Tenisi turnuvasının Uluslararası olması sebebiyle yurt dışından ve yurt içinden gelecek olan misafir sporcular ve yakınlarına nezih bir ortam da müsabakaları gerçekleştirebilmemiz için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. 17-18 Nisan tarihlerinde Sapanca Kapalı Spor Salonunda gerçekleştirilecek olan turnuva İlçemizin tanıtımına da önemli katkı sağlayacaktır. Yapılacak olan müsabakalara tüm halkımızı bekliyoruz” dedi.

- REKLAM -
- REKLAM -spot_img

Araç Kiralama - Arayın, Karşılaştırın ve Tasarruf Edin

Son Eklenen Haberler
Diğer Haberler