25.3 C
İstanbul

DİĞER HABERLER

Serdivan Belediyesi ödüllü satranç turnuvasında dereceye girenler ödüllerini aldı

Serdivan Belediyesi ve Türkiye Satranç Federasyonu Sakaya İl Temsilciliği’nin ortaklaşa gerçekleştirdiği ödüllü satranç turnuvasında, toplam 210 sporcu hafta sonu Serdivan Belediyesi Düğün Salonu’nda kıyasıya yarıştı.
Eskişehir, Bolu, Bilecik, Kocaeli, Bursa, İstanbul gibi çevre illerin yanı sıra Zonguldak, Denizli, Edirne, Şanlıurfa ve Kahramanmaraş’tan gelen sporcular 8 hakem denetiminde 4 ana kategoride yarıştı. 6 tur süren turnuvada dereceye girin ilk 3 sporcuya para ödülü, başarı belgesi ve satranç takımı hediye edilirken, 4-10 arası dereceye giren sporculara da başarı belgesi ve satranç takımı takdim edildi.

Açık kategoride 2000 ve öncesi doğumlular, yıldızlar kategorisinde 2001-2004 doğumlular, küçükler kategorisinde 2005 – 2006 doğumlular, minikler kategorisinde ise 2007-2008 doğumluların yarıştığı turnuvada, sporcuların dikkatini dağıtmak istemeyen aileler belediyenin Serdivan Sağlıklı Yaşam Merkezi’nde kendilerine ikram ettikleri çayları içerek birlikte sohbet etme imkanı buldular.

Serdivan Belediyesi’nin geleneksel olarak düzenlediği ödüllü satranç turnuvasından ve burada kendilerine gösterilen misafirperverlikten duydukları memnuniyet dile getiren aileler, bir sonraki turnuvayı sabırsızlıkla beklediklerini söylediler.

Turnuvaya katılan sporcuların yanı sıra dereceye girenlerin listesine Türkiye Satranç Federasyonu Sakaya İl Temsilciliği’nin http://sakarya.tsf.org.tr/ internet adresinden ulaşılabileceği belirtilirken, Turnuvada 4 kategoride ilk üç dereceye giren sporcular ise şu şekilde belirlendi;

Yıldızlar Kategorisi                 Küçükler Kategorisi
1.Emre Akın KAPTAN                   1.Eren Ada ERDEMİR
2.Mehmet Görkem KELEMCİ     2.Elif İRDEM
3.Cengizkaan KAYPAK                 3.Ertuğrul ŞİMŞEK

Açık Kategorisi                       Minikler Kategorisi
1.İlhan CAN                                    1.Ahmet Aydın ÇETİN
2.Melih OKUŞ                               2.Cenk ÖNAL
3.Harun Vardar                            3. Ali Kaan ŞAFAK

- REKLAM -
- REKLAM -

Son Haberler

SGB’de görev dağılımı yapıldı

Sakarya Gazeteciler Birliği’nin (SGB) genel kurulu sonrasında göreve seçilen yönetim kurulu kendi arasında toplanarak görev dağılımını gerçekleştirdi.  Sakarya’da mesleki anlamda...