İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Serdivanspor Yeni Tesis Binasına Kavuşuyor

Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, Kazımpaşa’da yapımı devam eden Serdivanspor’un yeni kulüp binasını gezerek, çalışmalar hakkında bilgi aldı.

SAKARYA – Serdivan / Serdivan Belediyesi
Proje alanında incelemelerde bulunan Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, her detayın en ince ayrıntısına kadar düşünülerek uygulandığı Serdivanspor Tesisleri’nin Mayıs ayında hizmete gireceğini belirtti.

Sporun Her Branşını Önemsiyoruz

Serdivan Belediyesi olarak amatöründen profesyoneline kadar sporun her branşına ve tüm sporculara önem verdiklerine değinen ve gençlerin sporla daha çok iç içe olması için böyle bir sorumluğunu üstlendiklerini belirten Yusuf Alemdar, “Yeni tesis, Serdivanımıza ve Serdivan sporumuza hayırlı olsun” dedi.

Ev Sahibi ve Misafir Takım Aynı Anda Konaklayabilecek

Yeni tesis binasında Serdivanspor’un yanı sıra uzaktan gelen konuk takımların da yatılı olarak konaklayabilmesi için 10 adet misafir odasının yer aldığını ifade eden Yusuf Alemdar, ışıklandırma ve peyzaj çalışmalarının tamamlanması ile birlikte Ekrem Karaberberoğlu Altyapı Tesisleri’ndeki geçici kulüp binasının da Kazımpaşa’daki yeni tesise taşınacağını belirtti.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.