İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Toçoğlu Şampiyonları Ağırladı

Sakarya Büyükşehir Atletizm ve Kano Takımı sporcuları ile bir araya gelen Başkan Toçoğlu, “Genç kardeşlerimizle gurur duyuyoruz. Başarıların artarak süreceğine inanıyoruz. Büyükşehir Belediyesi olarak sporun ve sporcunun yanında olmaya devam edeceğiz” dedi.

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Büyükşehir Atletizm ve Kano Takımı sporcularını makamında ağırladı. Gerçekleştirilen programda hazır bulunan Büyükşehir Belediyespor Kulüp Başkanı Orhan Bayraktar, Türkiye şampiyonasında büyük başarı elde ettiklerini yineledi. Bayraktar, “Büyükşehir’in hedefi daima en iyisidir. İnşallah daha nice güzel başarılara imza atacağız” diye konuştu.

Büyükşehir Süper Lig’e
Bayraktar, şunları söyledi; “Kano Türkiye Şampiyonası’na 11 ilden 20 kulüp ve yaklaşık 300 sporcu katıldı. Büyükşehir Belediyesi olarak birçok kategoride şampiyonluklar ve dereceler elde ettik. Ayrıca atletizm takımımız da Çankırı’daki zorlu müsabakalarda büyük bir başarıya imza attı ve Süper Lig’e yükseldi. Sporcularımız önümüzdeki sezon Fenerbahçe, Beşiktaş gibi üst düzey takımlar ile şampiyonluk mücadelesi verecek. Sporun her branşında daha büyük zaferler kazanmak için çalışmalarımızı sürdüreceğiz” diye konuştu.

Spor ve Sporcunun Yanındayız
Ziyaretin devamında söz alan ve şampiyon sporcuları tebrik eden Başkan Toçoğlu, “Büyükşehir Belediyespor Kulübümüz her kategoride önemli başarılara imza atıyor. Türkiye’nin adını Dünya çapında duyuran Büyükşehir’li sporcularımız her geçen gün başarılarına bir yenisini daha ekliyor. Genç kardeşlerimizle gurur duyuyoruz. Başarıların artarak süreceğine inanıyoruz. Büyükşehir Belediyesi olarak sporun ve sporcunun yanında olmaya devam edeceğiz. Desteklerimiz sürecek” dedi.

Untitled-1