İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Toçoğlu ‘Şehrimiz Sakaryaspor’a İnanıyor’

Erzurumspor maçı hazırlıklarını sürdüren Sakaryaspor’un akşam idmanını ziyaret eden Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu; “Şehrimiz inanıyor, vatandaşlarımız hazır. İnşallah playoff finaline çıkacak takım Sakaryaspor olacak.”

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Sakaryasporlu futbolcularla bir araya geldi. Rüstemler Tesisleri’nde gerçekleşen akşam idmanına katılan Toçoğlu, 18 Mayıs Pazartesi günü oynanacak Erzurumspor karşılaşması için sporculara başarılar diledi. Başkan Toçoğlu, “Takımımız Erzurum deplasmanından beraberlikle döndü. Evimizde oynayacağımız ikinci karşılaşma için avantajlı bir skor elde ettik. Şehrimiz inanıyor, vatandaşlarımız hazır” diye konuştu.

Sakin Olmalıyız
Sporcuların sakin ve rahat bir futbol oynaması gerektiğini de belirten Toçoğlu, “Evimizde oynayacağımız karşılaşmada sakin olmalıyız. Tüm futbolcularımız rahat olsun. Biz futbolcularımıza ve teknik ekibimize güveniyoruz. Tüm sporcularımıza başarılar diliyorum. İnşallah playoff finaline çıkacak takım Sakaryaspor olacak” ifadelerini kullandı. Başkan Toçoğlu açıklamalarının ardından Kulüp Başkanı Selahattin Aydın, Antrenör Osman Özdemir ve futbolcularla bir süre sohbet etti.