Zafer Kupası için geri sayım başladı

5. Uluslararası 30 Ağustos Zafer Haftası Valilik Judo Turnuvası için hazırlıklar sürerken, turnuva heyecanı için geri sayım başladı

Sakarya’da Geleneksel hale gelen ve bu yıl 5.si düzenlenecek olan Uluslararası 30 Ağustos Zafer Haftası Valilik Judo Turnuvası, bu yıl daha büyük bir organizasyonla Serdivan Spor Salonunda gerçekleşecek. Judo İl Temsilcisi Bayram Akdemir ile Judo Bölge Antrenörü Mehmet Şen ile Sakarya’nın başarılı ve genç Judo antrenörlerinin de katkısıyla renklendi. Sakarya’nın turnuvası olacak bu büyük organizasyonda 10 ülke de bayraklarını dalgalandırmak için mücadele verecek.

Çiçeği burnunda Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fatih Çelikel ile turnuva öncesinde istişarelerde bulunan Judo İl Temsilcisi ve tecrübeli antrenörü Bayram Akdemir, başta Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş olmak üzere, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fatih Çelikel, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, SATSO ve iş adamlarının büyük desteğiyle bu önemli faaliyetin gerçekleşeceğini bildirdi.

Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü görevine yeni başlayan Fatih Çelikel ile görüşen Judo İl Temsilcisi Bayram Akdemir, sporun alt yapısından yetişip önemli göreve hak ederek geldiğini ifade etti. Tüm spor branşları, sıkıntı ve sorunlara hakim olduğunu da bildiren Akdemir “ İl Müdürümüz Fatih Bey hiçbir spor branşına ayrım yapmaksızın yanında olduğunu bana söyledi. Özellikle uluslar arası turnuva kazandığımız için, ilimizin tanıtımına fayda sağlayacağından ötürü teşekkür etti. Her ne gerekiyorsa yapmaya hazırım diye bildirdi. Bizde sporun içinden gelen birisi olarak kendisinden destek bekliyorduk. Kendisine teşekkür eder, alnımızın akıyla böyle bir dev şampiyonada ilimizi en iyi şekilde temsil ederek, kazasın belasız bitirmeyi umut ediyoruz.

Judo sporuna destek veren Sakarya Medyasına teşekkür eden Judo İl Temsilcisi Bayram Akdemir, 20-23 Ağustos tarihleri arasında 3 gün sürecek olan Uluslararası Organizasyonda yine en büyük desteği Sakarya Medyasının da vereceğini sözlerine ekledi. Öte yandan Judo İl Temsilciliği tarafından bu yıl ilk kez olarak uygulanması beklenilen Turnuvanın yapılacağı Serdivan Spor Salonunda Profesyonel ekipler tarafından 3 gün boyunca tüm haber ve bilgiler an ve an ilgililerle paylaşılacak.

Organizasyona katılacak olan ülkelerle de tüm haber, bilgiler, sonuçlar an ve an paylaşılacak. Serdivan spor salonundan zaman zaman canlı bağlantılarda anlaşılacak olan bir haber ajansı tarafından gerçekleşecek. Turnuva medya komisyonu tarafından da tüm bilgiler, canlı sonuçlar paylaşılacak. Böylelikle turnuvanın büyüklüğüne yakışır bir şekilde tüm kesimlere ulaşılacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.