Taksim Zorlu Maç Serdivan Spor Salonu’nda

7 Mart Cumartesi günü karşılaşacakları Gelişim Koleji’ni bu sezon Büyükşehir Basketbol Takımına kapılarını ilk kez açacak Serdivan Spor Salonu’nda ağırlayacaklarını belirten Akgün Altuğ, “Her zaman olduğu gibi galibiyet parolasıyla parkeye ineceğimiz kritik bir mücadele olacak” dedi.

Sakarya Büyükşehir Belediyespor Basketbol Takımı, Türkiye Basketbol 2. Ligi 24. hafta programı kapsamında İzmir temsilcisi Gelişim Koleji ile karşılaşacak. Bu sezon Büyükşehir Basketbol Takımına kapılarını ilk kez açacak Serdivan Spor Salonu’nda gerçekleştirilecek mücadele öncesinde açıklamalarda bulunan Basketbol Şubesi Başkanı Akgün Altuğ, zorlu mücadelede Sakaryalı basketbol severlerin desteğini beklediklerini ifade etti.

7 Mart – Saat 19.00

7 Mart Cumartesi günü saat 19.00’da başlayacak zorlu mücadelede hedefin galibiyet olduğunun altını çizen Altuğ, “Atatürk Spor Salonu’nda devam eden tadilat nedeniyle zorlu mücadeleyi Serdivan Spor Salonu’nda oynayacağız. Her zaman olduğu gibi galibiyet parolasıyla parkeye ineceğimiz kritik bir mücadele olacak. Sakaryalı basketbol severlerin desteğini bekliyoruz. Yönetim, teknik heyet, taraftarımız ve oyuncularımızla güzel bir galibiyete daha imza atacağımıza inanıyoruz” dedi.