Veri Politikası

 • DOLAR
  5,6913
  % 0,59
 • EURO
  6,3238
  % 0,90
 • ALTIN
  272,3742
  % -0,13
 • BIST
  103.072
  % 0,61
Kocaeli Üniversitesi’nden Açıklama

Kocaeli Üniversitesi’nden Açıklama

Kocaeli Üniversitesi tarafından “Yüksekokul Müdürü Açığa Alındı” ve benzeri ifadelerle yer alan haberler ile ilgili açıklama yapıldı. KOCAELİ – Kocaeli Üniversitesi Kocaeli Üniversitesi tarafından yapılan açıklamada ‘Son günlerde Kocaeli Yerel Basınında ve çeşitli yayın organlarında “Yüksekokul Müdürü Açığa Alındı” ve benzeri ifadelerle yer alan haberler gerçeği yansıtmamaktadır. İlgili haberlerde FETÖ/PDY soruşturması kapsamında açığa alınan Yrd. Doç. […]

Booking.com
Kocaeli Üniversitesi tarafından “Yüksekokul Müdürü Açığa Alındı” ve benzeri ifadelerle yer alan haberler ile ilgili açıklama yapıldı.

KOCAELİ – Kocaeli Üniversitesi
Kocaeli Üniversitesi tarafından yapılan açıklamada ‘Son günlerde Kocaeli Yerel Basınında ve çeşitli yayın organlarında “Yüksekokul Müdürü Açığa Alındı” ve benzeri ifadelerle yer alan haberler gerçeği yansıtmamaktadır. İlgili haberlerde FETÖ/PDY soruşturması kapsamında açığa alınan Yrd. Doç. Dr. Mehmet Kamil Dilek’in Üniversitemiz, Gazanfer Bilge Meslek Yüksekokulu Müdürü olduğu ifadesi kullanılmaktadır.

Yrd. Doç. Dr. Mehmet Kamil Dilek iddia edildiği gibi soruşturma sürecinde müdürlük görevini yürütmemiştir. 10.12.2014 tarihi itibariyle Dilek’in görevi son bulmuş olup, o tarihten bu yana ilgili yüksekokul müdürlüğü görevi Doç. Dr. Hamdi Aydın tarafından yürütülmektedir.

Kimi basın ve yayın organlarınca ortaya atılan ve gerçeği yansıtmayan bu haberler kamuoyunu yanlış yönlendirmektedir. Söz konusu haberleri gündemine taşıyan basın ve yayın organlarını “sorumlu ve ilkeli habercilik” çerçevesinde davranmaya, gerekli düzeltmeleri yapmaya davet ediyoruz’ denildi.

Booking.com
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?