• DOLAR
  5,7971
  %-0,49
 • EURO
  6,4953
  %0,11
 • ALTIN
  277,84
  %-0,57
 • BIST
  98.415
  %3,71
Penta Teknoloji’ye, Bilişim 500 araştırmasında 5 ödül

Penta Teknoloji’ye, Bilişim 500 araştırmasında 5 ödül

TÜRKİYE’NİN EN KÖKLÜ TEKNOLOJİ DAĞITICILARINDAN PENTA TEKNOLOJİ, BU YIL 20’NCİSİ DÜZENLENEN İLK 500 BİLİŞİM ŞİRKETİ ARAŞTIRMASI “BİLİŞİM 500”DE, DONANIM KATEGORİSİ’NDE ‘AĞ DONANIMI’, ‘BASKI SİSTEMLERİ’, ‘GÖRÜNTÜ VE SES SİSTEMLERİ’, ‘SUNUCU, MASAÜSTÜ VE TAŞINABİLİR BİLGİSAYARLAR, TABLET VE OEM ÜRÜNLERİ’, ‘VERİ YEDEKLEME VE DEPOLAMA’ OLMAK ÜZERE 5 ALT KATEGORİDE BİRİNCİLİK ÖDÜLÜNE LAYIK GÖRÜLDÜ.

Booking.com

Türkiye’nin en köklü teknoloji dağıtıcılarından Penta Teknoloji, bu yıl 20’ncisi düzenlenen ilk 500 Bilişim Şirketi Araştırması “Bilişim 500”de, Donanım Kategorisi’nde ‘Ağ Donanımı’, ‘Baskı Sistemleri’, ‘Görüntü ve Ses Sistemleri’, ‘Sunucu, Masaüstü ve Taşınabilir Bilgisayarlar, Tablet ve OEM Ürünleri’, ‘Veri Yedekleme ve Depolama’ olmak üzere 5 alt kategoride birincilik ödülüne layık görüldü.

Yıldız Holding çatısı altında faaliyet gösteren ve yaklaşık 30 yıllık deneyimiyle, sektöründe çok sayıda ilke imza atan Penta Teknoloji, bu yıl 20’ncisi düzenlenen ilk 500 Bilişim Şirketi Araştırması “Bilişim 500”de Donanım Kategorisi’nde ‘Ağ Donanımı’, ‘Baskı Sistemleri’, ‘Görüntü ve Ses Sistemleri’, ‘Sunucu, Masaüstü ve Taşınabilir Bilgisayarlar, Tablet ve OEM Ürünleri’, ‘Veri Yedekleme ve Depolama’ alt kategorilerinde birincilik ödülünün sahibi oldu. Penta, ‘İlk 500 Bilişim şirketi’ kategorisinde ise geçtiğimiz yılki yerini koruyarak sekizinci sırada yer aldı.

Penta Teknoloji Genel Müdürü Mürsel Özçelik yaptığı değerlendirmede, “Türk bilişim sektörünün 20 yıldan bu yana devam eden; en uzun soluklu etkinliklerinden biri olan Bilişim 500’de, Penta adına aldığımız ödüller dolayısıyla büyük mutluluk duyuyoruz. Bugün burada almış olduğumuz ödüller, 2019 yılı genelinde şirketimiz adına ümitlerimizi tazeledi ve çalışma azmimizi güçlendirdi” diye konuştu.

Booking.com
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Booking.com