İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Süblimasyon Silikon Telefon Kılıfı Modelleri Nerede Satılır

Telefonlarımızın ayrılmaz tamamlayıcıları telefon kılıfları için farklı seçeneklerle ve süblimasyon kılıfları ile en doğru ve güvenilir adres olan Teknofinal, ürün çeşitliliği ile zevklerinize yanıt veren süblimasyon telefon kılıfı modelleri ile sizleri bekliyor.

Süblimasyon nedir nelere uygulanır?

Bir maddenin, ısı ve basınç yardımıyla, katı halden gaz haline bürünmesine verilen addır süblimasyon. Günümüzde pek çok ürün üzerinde kullanılan ve oldukça rağbet gören bir baskı uygulaması olarak süblimasyon, hayatımızın her alanına sirayet etmiş bir yöntemdir.

Belli türden malzemeler üzerine uygulanabilen bu yöntem ile baskı yapılan malzeme, verilen boyayı içine hapseder. Böylece farklı renk ve desenler ile kişiye özel içerikler, farklı görsellikler sergileyen ürünler meydana gelir.

Süblimasyon, polyester tişörtler ve kumaşlar,  kupalar ve çeşitli seramik ürünleri, metaller, ödül ürünleri, yaka kartları gibi malzemeler üzerine uygulanırken anahtar, saat ve isimlikler gibi plastik ürünlerde, bardakaltlıkları, plaketlikler üzerinde de uygulanır.

Her çeşit ürün üzerinde bulabileceğiniz süblimasyonlar fotoğraf çerçeveleri gibi ahşaplar, puzzlelar, akıllı telefon kapakları, bayraklara kadar sayısız ürün üzerinde uygulanan bir yöntemdir.

Özellikle telefonlarımızı koruyan silikon telefon kılıfları üzerinde kullanımı sıklıkla tercih edilen bir yöntem olan süblimasyon ile silikon kılıflar üzerine yapılan baskılarla tarzınıza ve zevkinize uygun sayısız kılıf seçeneği bulmanız mümkün.

Telefonlarınızı korurken, zevkinize uygun kılıflar edinin

Gelişen ve modern çağın gereklilerinden biri olan telefon, artık lüks ihtiyaç olmaktan ötede yaşamın doğal bir gerekliliği haline gelmiştir. Sadece iletişim için değil, maillerinizi önemli dosyalarınızı, fotoğraf ve içeriklerinizi içinde taşıdığınız, adeta el bilgisayarı olarak adlandırılan bu gereç bu denli önemli olunca kullandığımız telefon aksesuarlarının da önemi artıyor.

Kullandığımız her eşyada, kıyafette ve aksesuarlarda farklı ya da zevkimize hitap eden ürünleri tercih ederiz. Bizim için oldukça önemli olan telefonlarda da gerekli olan aksesuarları temin ederken tamamlayıcı parçaları için de aynı özeni isteriz. Bu aksesuarlar içinde en çok gerekli olan ise elbette telefon kılıflarıdır.

Telefon kapakları, diğer bir deyişle telefon kılıfları, telefonlarımızın en özel tamamlayıcılarıdır. Çalıştığımız iş yerinde, sokakta, cafede,  restorantta; yürürken, herhangi bir ortamdayken sürekli elimizde tuttuğumuz telefonların kılıflarını, göze ve zevke hitap eden seçenekler arasından tercih etmek isteriz.

Süblimasyon ürünlerin özelliği de insanların daha keyifli, zevkli, daha farklı bir ürün kullanmak arzusunu doyurmak olunca son dönemlerde en çok tercih edilen kılıf seçenekleri arsında süblimasyon telefon kılıfları yer alıyor.

Her telefona uygun süblimasyn telefon kılıfları Teknofinal’de

Farklı desen renk içeriği gibi seçenekler sunan süblimasyon telefon kılıflarında kişiye özel üretim yapılıyor olması da çok sık tercih edilmesinin bir diğer sebebi.  Süblimasyon telefon kılıfı seçiminde ise güvenebileceğiniz en doğru adres olan Teknofinal, sizlere bu tercihlerinizde geniş bir yelpaze sunuyor.

Artık pek çok marka telefonlara özel üretilen telefon kılıfları, süblimasyon baskıya uygun olarak üretiliyor. Örneğin Samsung ya da Huawei gibi telefon markalarına özel üretilen silikon telefon kılıfları, süblimasyon baskı için oldukça uygun ürünler olarak karşımıza çıkıyor.

Eğer siz de kişiye özel tasarımlar ya da alışılmışın dışında telefon kılıfları edinmek istiyorsanız bunun için Teknofinal’i ziyaret etmeniz doğru bir adım olacaktır.

Müşterileriniz için alışılmışın dışında kılıflar Teknofinalde

Pek çok marka için süblimasyon silikon telefon kılıf modelleri ile siz de kişiye özel tasarımlar oluşturabilir, alışılmışın dışında üretilen modellerle geniş müşteri ağınızın isteklerini yerine getirebilirsiniz.

Spor grupları, hayvan figürleri, kişiye özel resimler gibi daha pek çok seçenekle kişiye özel tasarımlar sunan Teknofinal ile siz de bayilerinizde, müşteri kitlenize hitap edecek ürünleri kolayca ve güvenle temin edebilirsiniz.