İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

ASAT’tan KETOB’a Ziyaret

Antalya Su ve Atıksu İdaresi Genel Müdürü (ASAT) Av. İbrahim Kurt, Kemer Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliğini (KETOB) ziyaret etti. Ziyaret sırasında Kurt’a Asat Genel Müdür Yardımcısı Osman Yıldız, ASAT Atıksu Arıtma Dairesi Başkanı Ramazan Akın ve ASAT Kemer Şube Müdürü Emre Akdemir de eşlik etti.

ANTALYA – Kemer

Kemer Küçük Otelciler ve Pansiyoncular Derneği (KETOB) Başkanı Şener Gürler, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıların dan K. Dinçer Sarıkaya, Yönetim Kurulu Üyelerinden Yunus Can, Şinasi Gürocak ve M. Levent Kılıçoğlu hazır bulundu.

ASAT Genel Müdürü Kurt, ziyarette, ASAT’ın Kemer’de bugüne kadar yapmış olduğu hizmetler hakkında bilgiler verdi.

Kemer’de yapılacak olan yeni projeler hakkında da konuşan Kurt, “KETOB ile karşılıklı fikir alışverişinde bulunduk. Her iki kurumda turizme hizmet vermektedir. Karşılıklı işbirliği içerisinde turizme katkı sunmaya devam edeceğiz, dedi.

Kurt, önümüzde ki günlerde KETOB ve ASAT işbirliğiyle, Çevre ve Şehircilik il Müdürlüğü, Devlet Su işleri (DSİ), il sağlık Müdürlüğü yetkililerinin bir araya geleceği bir toplantı organize edeceklerinin bilgisini verdi.

KETOB Başkanı Gürler ise ASAT’ın turizme yapmış olduğu katkıların göz ardı edilmemesini belirterek, turistik otellerin su ve atıksu konularında ellerinden gelen çabayı sarf ettiklerini anlattı.

Gürler, her iki kurumunda turizm için beraber çalışmaya ve yeni projeler gerçekleştirmeye devam edeceklerini sözlerine ekledi.

Reklamlar

İlk yorum yapan siz olun

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan marmarabasin.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.