Veri Politikası

 • DOLAR
  5,7308
  % 0,02
 • EURO
  6,3139
  % 0,13
 • ALTIN
  275,9707
  % -0,01
 • BIST
  101.781
  % -0,79
Kemer METEM öğrencileri dergi çıkardı

Kemer METEM öğrencileri dergi çıkardı

Kemer Merkez Mesleki Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri, edebiyat öğretmenleri Burhan Göktaş’ın önderliğinde CEMRE ismini okul dergisini çıkardı. Cemre dergisinin ilk sayısı zengin içeriği ile göz doldurdu.  ANTALYA – Kemer Kemer Merkez Mesleki Teknik Anadolu Lisesi (METEM) öğrencileri,  Türk Dili Edebiyatı Öğretmeni Burhan Göktaş’ın öncülüğünde bir araya gelerek Cemre isimli okul dergisini hayata geçirdi.  Teknik yönetmenliğini Tesisat ve […]

Booking.com

Kemer Merkez Mesleki Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri, edebiyat öğretmenleri Burhan Göktaş’ın önderliğinde CEMRE ismini okul dergisini çıkardı. Cemre dergisinin ilk sayısı zengin içeriği ile göz doldurdu. 

ANTALYA – Kemer

Kemer Merkez Mesleki Teknik Anadolu Lisesi (METEM) öğrencileri,  Türk Dili Edebiyatı Öğretmeni Burhan Göktaş’ın öncülüğünde bir araya gelerek Cemre isimli okul dergisini hayata geçirdi.  Teknik yönetmenliğini Tesisat ve İklimlendirme Öğretmeni Aykut Küçüker’in yaptığı Cemre dergisi ilk sayısı ile göz doldurdu.

Kültür, sanat, edebiyat, tarih, bilim gibi başlıkların yanı sıra okulun tanıtımı ve başarı hikayelerinin işlendiği dergide İlçe Milli Eğitim Müdürü Veli Kaya ile yapılan bir söyleşi de yer aldı. Tayini çıkan Okul Müdürü Sadullah Eken’in duygusal veda yazısına karşılık METEM öğrencilerinin sıcak uğurlama yazısı da dergide dikkat çeken bölümler oldu.

Booking.com
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?