İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Bakan Bak, Yalova’da 15 Temmuz Köşesi’nin açılışını yaptı

Çeşitli programlara katılmak üzere Yalova’ya gelen Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak Yalova Üniversitesi’ni  ziyaret ederek Rektör Prof. Dr. Güler Alkan’ın talimatıyla oluşturulan 15 Temmuz Köşesi’nin açılışını yaptı.

YALOVA

Açılış törenine Yalova Valisi Tuğba Yılmaz, Ak Parti Yalova Milletvekili Fikri Demirel, Rektör Prof. Dr. Güler Alkan, Ak Parti Yalova İl Başkanı Yusuf Ziya Öztabak, İl Genel Meclisi Başkanı Yaşar Demirel, 15 Temmuz Milli İrade ve Demokrasi Derneği Yalova Şube Başkanı Eser Çapadağ, kamu kurum ve kuruluşlarının yöneticileri ile üniversitemiz akademik ve idari personeli katıldı.

15 Temmuz Köşesi’nin açılışını yapan Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, 15 Temmuz 2016 gecesi milletimizin göstermiş olduğu kahramanlık destanının tıpkı Çanakkale ve İstiklal Savaşlarımız gibi şanlı tarihimizdeki yerini aldığını ifade ederek bu gecenin unutulmaması adına yapılan bu çalışmadan dolayı Rektör Prof. Dr. Güler Alkan’ı tebrik etti.

Açılış töreninin ardından beraberindeki heyetle birlikte Rektörlük makamına geçen Bakanı Osman Aşkın Bak ziyaret anı defterini imzaladı ve üniversitenin son durumu ile gelişim süreci hakkında Rektör Prof. Dr. Güler Alkan’dan brifing aldı. Rektör Prof. Dr. Güler Alkan da ziyaretlerinden dolayı Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak’a teşekkür ederek yoğun programlarına rağmen ziyaretleriyle üniversitemizi onurlandırmaları dolayısıyla kendilerine müteşekkir olduklarını ifade etti.

 

 

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.