İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Beykoz Üniversitesi tanıtım günleri devam ediyor

Beykoz Üniversitesi 1-14 Ağustos tarihleri arasında Kavacık Rektörlük Yerleşkesi’nde ‘Tercih Günleri’ düzenliyor.

İSTANBUL

Beykoz Üniversitesi 1-14 Ağustos tarihleri arasında Kavacık Rektörlük Yerleşkesi’nde ‘Tercih Günleri’ düzenliyor. Adaylar ve aileleri, hafta sonu da dahil tüm gün saat 09.00’dan 19.00’a kadar uzman tercih danışmanları, akademik ve idari personel ile yüz yüze görüşüp bilgi alabilecek.

Sonuçların açıklanmasıyla tercih sürecine girecek olan üniversite adayları, tercih listelerini 7-14 Ağustos tarihleri arasında oluşturacak. Tercih yapacak adaylar, tercih listelerine en fazla 24 program ekleyebilecek. En çok istenilen programların ilk sıraya yazılması oldukça önemli olacak.

Üniversiteler ziyaret edilmeli”

Adayların öğrenim görecekleri üniversiteleri seçerken deneyime, iş dünyasıyla ilişkilere, istihdama, uluslararası alanda sunulan olanaklara, staj ve dil öğretimi gibi unsurlara dikkat etmeleri gerektiğini belirten Rektör Prof. Dr. Mehmet Durman, adayların olanakları ölçüsünde üniversitelere giderek ziyarette bulunmasının önemli olduğunu belirtiyor. Durman, “Hocalar, yöneticiler ve öğrencilerle tanışılması, adaylara detaylı bilgi verecektir” dedi.

Reklamlar

İlk yorum yapan siz olun

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan marmarabasin.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.