Veri Politikası

 • DOLAR
  5,6913
  % 0,59
 • EURO
  6,3238
  % 0,90
 • ALTIN
  272,3742
  % -0,13
 • BIST
  103.072
  % 0,61
Fakültelerini Dekanlar Anlatıyor

Fakültelerini Dekanlar Anlatıyor

İstanbul Üniversitesi Fakülteleri’nin Dekanları, tercih yapacak öğrenciler için kendi fakülte ve bölümlerini anlatıyor. İSTANBUL İÜ ve İÜ-C Tercih ve Tanıtım Günleri 2018 kapsamında, İÜ Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nün koordinatörlüğünde hazırlanan videolarda İstanbul Üniversitesi’nde eğitim veren fakültelerin dekanları, fakültelerini anlatıyor. Türkiye’nin en köklü üniversitesinin İstanbul Üniversitesi olduğunu belirten dekanlar, aynı zamanda Türkiye’deki bilimsel eğitimin ve […]

Booking.com

İstanbul Üniversitesi Fakülteleri’nin Dekanları, tercih yapacak öğrenciler için kendi fakülte ve bölümlerini anlatıyor.

İSTANBUL

İÜ ve İÜ-C Tercih ve Tanıtım Günleri 2018 kapsamında, İÜ Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nün koordinatörlüğünde hazırlanan videolarda İstanbul Üniversitesi’nde eğitim veren fakültelerin dekanları, fakültelerini anlatıyor. Türkiye’nin en köklü üniversitesinin İstanbul Üniversitesi olduğunu belirten dekanlar, aynı zamanda Türkiye’deki bilimsel eğitimin ve gelişimin tarihine de değiniyor. Tercih yapacak öğrenciler için rehber niteliği taşıyan videolarda fakültelerde yer alan bölümler, yurt içi ve yurt dışı değişim programları, yatay geçiş imkânları ile burs ve yurt olanaklarına ilişkin bilgiler yer alıyor.

“İstanbul Üniversitesi Fakültelerini Dekanlar Anlatıyor” videoları için TIKLAYINIZ

Ayrıca, İstanbul Üniversitesi ve İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa Tercih ve Tanıtımları ile ilgili tüm bilgilere, İstanbul Üniversitesi ve İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa sosyal medya hesaplarından (twitter, facebook, instagram, youtube) ulaşılabilir.

İstanbul Üniversitesi Resmi Sosyal Medya Hesapları:
Twitter: @istanbuledutr
Facebook: @istanbuledutr1453
Instagram: @iu1453
Youtube: iu1453

İstanbul Üniversitesi – Cerrahpaşa Resmi Sosyal Medya Hesapları:
Twitter: @iu_cerrahpasa
Facebook: @iucerrahpasa
Instagram: @iucerrahpasa

Booking.com
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?